بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، 24، آذر، 1397 | Saturday، 15 December، 2018

جامعه ای که بر علم ودانش استوار باشد جامعه پویا وموفق است

کد خبر: 93120
سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 19:30
نمایش: 62

طی مراسمی و با حضور جمعی از مسولان شهرستان سنندج زنگ سبز در دبستان راضیه واقع در شهر ک بعثت نواخته شد
به گزارش ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سنندج : زنگ سبز در دبستان راضیه نواخته شد.
سازمان سیما ، منظر وفضای سبز شهری شهرداری سنندج با هدف آشنایی دانش آموازان با هدف اهمیت ونگهداری از فضای های سبز شهری طی مراسمی اقدام به برگزاری نواختن زنگ سبز و همچنین کاشت نهال در دبستان راضیه واقع در شهرک بعثت نمود.
این مراسم با حضور فرماندار ،شهردار، اعضای شورای شهر ،مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو سنندج و همچنین جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.
در این مراسم شهردار سنندج درابتداضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی در شهر اهواز به خانواده شهدای این جنایت هولناک تسلیت گفت و عنوان کرد : دشمنان ایران اسلامی بدانند که با اعمال حملات کورکورانه نمی توانند مردم ما را از پایبندی به نظام مایوس کنند.
مهندس حشمت اله صیدی بیان کرد : فرا رسیدن آغاز تحصیلی و بهار علم ودانش همواره یکی از رویداهای جذاب برای دانش آموزان و معلمان است وحال وهوای خاصی هم به شهر بخشیده است.
وی افزود : امسال خوشبختانه با برنامه ریزی صورت گرفته توانستیم فضای سطح شهر بویژه معابر و محوطه مدارس را برای آغاز سال تحصیلی جدید مهیا کنیم.
مهندس صیدی تصریح کرد: جامعه ای که بر علم ودانش استوارباشد جامعه ای پویا وموفق است.
وی به اهمیت و نگهداری از فضای سبز هم اشاره نمود و عنوان کرد : شهروندان می تواند در سر سبزی محیط زندگی و حتی سطح شهر شهرداری را یاری کنند.
شهردار سنندج ابراز امیدواری نمود : با همکاری و تعامل با تمامی دستگاهها همچین شما دانش آموزان بتوانیم در راستای حفظ و صیانت از محیط زیست و فضای های سبز شهری گام های اساسی را برداریم.
در این مراسم علاوه بر نواختن زنگ سبز و اهداء بسته های آموزشی به دانش آموزان بصورت نمادین چندین نهال در محوطه این دبستان کاشته شد.

لینک اصل محتوا در شهرداری سنندج

نظرات کاربران