دوشنبه، 27، خرداد، 1398 | Monday، 17 June، 2019

آموزش شهروندی و فرهنگ سازی برای استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی

کد خبر: 93313
پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 10:30
نمایش: 106

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، حبیب باقری مدیرعامل سازمان مدیریت شبکه حمل و نقل شهرداری ساری  به لزوم آموزش شهروندی و فرهنگ سازی مباحث ترافیکی اشاره نموده و گفت: برای کنترل و  بهبود وضعیت  ترافیکی شهر ، این سازمان ،ترویج  رویکرد آموزشی و فرهنگی را اجرایی خواهد نمود.

وی  افزود: برای روان سازی ترافیک ، پس از اجرای پروژه های فنی مانند ایجاد دوربرگردان ها ، اصلاح هندسی و بروز رسانی مرکز کنترل ترافیک ،  اجرای برنامه های آموزش شهروندی و فرهنگ سازی عملیاتی خواهد شد.

باقری با اشاره به اینکه فرهنگ سازی در زمینه استفاده شهروندان از حمل ونقل عمومی برای سفرهای درون شهری ، اولویت برنامه سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری است ، تصریح کرد: تعامل با شرکت های مسافربری مستقر در پایانه دولت ، اقدامی در اجرای این برنامه  خواهد بود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل با تاکید بر همکاری و تعامل این سازمان با پلیس راهور مرکز استان ، خاطر نشان کرد: با اجرای برنامه ای جامع در راستای  رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ، رفع گره های ترافیکی و سهولت عبور و مرور شهروندان در دستور کار قرار می گیرد.

لینک اصل محتوا در شهرداری ساری

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی