سه شنبه، 28، خرداد، 1398 | Tuesday، 18 June، 2019

تمهیدات گرامیداشت ۷ مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی

کد خبر: 93378
پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 21:0
نمایش: 100

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تمهیدات ۷ مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی را تشریح کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، آتش پاد علی تراب پور اظهار کرد: هفتم مهر ماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی، یادآور حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی در عرصه دفاع مقدس است و در چنین روزی دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان حمله هوایی کرد، آتش نشانان منطقه و شهر های اطراف برای مهار آتش به پالایشگاه رفتند و در حین عملیات خاموش کردن آتش مجددا هواپیماهای دشمن اقدام به بمباران پالایشگاه می کنند که منجر به شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان می شود.
وی بیان کرد: آتش نشانان کشور هر ساله این روز را گرامی می دارند و سازمان آتش نشانی اهواز همچون سالهای گذشته برنامه هایی برای گرامیداشت هفت مهر به اجرا می گذارد.
آتش پاد تراب پور افزود: صبح روز جمعه آتش نشانان به منظور غبار روبی مزار شهدا و تجدید عهد در گلزار شهدا حاضر می شوند و در مراسم نمازجمعه شرکت خواهند کرد.
وی همچنین به برپائی غرفه ایمنی و ایستگاه صلواتی درخیابان سلمان فارسی و مقابل مصلی نماز جمعه به مدت ۳ روز از تاریخ پنجم مهر ماه اشاره و بیان کرد: رژه خودروئی ماشین آلات و تجهیزات تخصصی ، نواختن زنگ ایمنی در ایستگاهها، اعلام پیام رادیوئی ریاست سازمان به مناسبت فرا رسیدن ۷ مهر همچنین دیدار با خانواده آتش نشانان فوت شده در سالهای اخیر و دیدار و تجلیل از آتش نشانان بازنشسته در سالن جلسات سازمان از دیگر برنامه های سازمان است.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهارکرد: سازمان آتش نشانی به منظور گرامیداشت ۷ مهر در سطح شهر اقدام به نصب بنر با مضامین ایمنی کرده و همچنین پیامک هایی حاوی توصیه های آموزشی برای شهروندان عزیز ارسال خواهد شد.لینک اصل محتوا در شهرداری اهواز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی