یکشنبه، 5، خرداد، 1398 | Sunday، 26 May، 2019

دیدار صمیمانه شهردار شیراز با فرمانده سپاه فجر استان فارس

کد خبر: 93388
پنجشنبه 5 مهر 1397 ساعت 22:0
نمایش: 95


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، فرمانده سپاه فجر استان فارس در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: اگر امروز دشمنان نظام به خودشان اجازه نمی دهند که به کشور ورود فیزیکی کنند، قطعاً به خاطر آن پایمردی ها و ایثارگری های مردم حول محور امام عظیم الشان در ایام دفاع مقدس است.
وی افزود: اینکه مقام معظم رهبری فرمودند «دشمن در حوزه جنگ سخت ورود نخواهد کرد» به این علت است که جنگ سخت الزاماتی دارد که مردم و نظام اسلامی توانسته تحقق این الزامات را برای دشمن دشوارتر از همیشه کند.
سردار غیاثی خاطرنشان کرد: الان نیز در جنگ اقتصادی و جنگ نرم قرار داریم؛ لازم است تمام ابزارها و انسان هایی که به این جنگ ها حیات می دهند را شناسایی کنیم و روی آنها تحلیل شود، تا متناسب با آن تحلیل بتوانیم به آرایش برسیم و با آرایش مناسب، اقدام به موقع و موثری انجام دهیم.
فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به سابقه عهد شکنی دشمنان، بیان داشت: در اتفاقات پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ که دشمن قرارداد را نادیده گرفت و دوباره به کشورمان حمله کرد، عهد شکنی و غیر قابل اعتماد بودن دشمن بر همه آشکار شد، و برجام نیز بار دیگر این حقیقت را ثابت کرد؛ لذا برای عبور از مشلات در این جنگ اقتصادی نیز به معاهدات دشمنان اعتمادی نیست.
وی در پایان تاکید کرد: امروز هر مسئولی که می خواهد پاسدار خون شهیدان باشد و با آرمان های امام راحل (ره) تجدید بیعت کند، باید تمام تلاش خود را بر خدمت به مردم متمرکز کند.
شهردار شیراز نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و با اشاره به حادثه تروریستی اهواز، گفت: این اتفاق سخیف دشمنان در سالروز آغاز جنگ تحمیلی تکرار شد تا یادآور شود که همانند ۸ سال دفاع مقدس، تنها با وحدت و همدلی می توانیم در برابر دشمنان خارجی و مزدوران داخلیشان بایستیم.
وی افزود: افتخار بنده و همکارانم اینست که روزی در کنار رزمندگان برای دفاع از میهن حضور داشته ایم و امروز نیز تلاش می کنیم و امیدواریم تا در سنگر خدمت نیز پاسدار خوبی برای میراث شهدا باشیم.

لینک اصل محتوا در شهرداری شیراز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی