دوشنبه، 6، خرداد، 1398 | Monday، 27 May، 2019

دی ماه، آغاز احداث مجتمع های فرهنگی رفاهی اهواز توسط صندوق ذخیره بسیجیان

کد خبر: 93422
جمعه 6 مهر 1397 ساعت 12:0
نمایش: 147

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز جزئیات توافق‌نامه بین شهرداری اهواز و صندوق ذخیره بسیجیان در خصوص احداث مجتمع های فرهنگی رفاهی را تشریح کرد.

امیر صفی‌خانی در چهل و نهمین جلسه شورای شهر اهواز که چهارم مهرماه برگزار شد، در خصوص روند توافق‌نامه بین شهرداری اهواز و صندوق ذخیره بسیجیان، اظهار کرد: این نخستین قرارداد سرمایه گذاری در این ابعاد است که در حوزه احداث مجتمع های فرهنگی، رفاهی، تفریحی و تجاری بین شهرداری اهواز و صندوق ذخیره بسیج منعقد شده است.

وی با بیان اینکه شروع برنامه این توافقنامه از نیمه دوم تیرماه سال جاری بوده است، گفت: در کمتر از دو ماه جلسات کمیسیون کارشناسی برگزار و ابعاد این برنامه را بررسی کردیم. طبق بند دو اساس نامه صندوق که این مجموعه را از موسسات دولتی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی برشمرده است، توانستیم بر اساس بند یک ماده ۳۱ آیین نامه معاملات شهرداری، بدون تشریفات و انتشار فراخوان در این زمینه اقدام کنیم.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اهواز تصریح کرد: پس از طی مراحل مختلف این توافقنامه در تاریخ ۱۵ شهریور سال جاری منعقد شد.

صفی خانی افزود: این طرح در زمینی به مساحت پنج هکتار اجرا می شود. در این توافق‌نامه گزارش فاز صفر یعنی گزارش توجیهی را صندوق ذخیره بسیجیان برای ما آماده می‌کند و در فاز یک طبق یک برنامه زمان بندی کامل پیش خواهیم رفت و با یاری خداوند کلنگ پروژه در دی ماه سال جاری زده خواهد شد.

لینک اصل محتوا در شهرداری اهواز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی