بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، 20، آذر، 1397 | Tuesday، 11 December، 2018

بازدید شهروندان از غرفه ایمنی وآتش نشانی

کد خبر: 93435
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 3:0
نمایش: 59

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از برپابی ۲ غرفه ایمنی و آتش نشانی درخیابان سلمان فارسی و بلوار آیت اله بهبهانی جنب مصلی نماز جمعه اهواز، همچنین استقبال شهروندان از این غرفه ها خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان آتش نشانی اهواز اظهار کرد: به مدت سه روز از پنجم الی هفتم مهرماه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به مناسبت هفت مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی اقدام به برپایی ۲ غرفه ایمنی و آتش نشانی با مضمون من یک آتش نشانم در خیابان سلمان فارسی و بلوار آیت اله بهبهانی جنب مصلی نماز جمعه اهواز کرد.
آتش پاد علی تراب پور بیان کرد: غرفه های ایمنی و آتش نشانی به منظور اشاعه فرهنگ ایمنی و مشارکت مردم در ایمنی شهر و ارتقای سطح آگاهی افراد برای چگونگی برخورد با حوادث برپا شد.
وی بیان کرد: در این غرفه ها اقدام به توزیع انواع بروشورهای ایمنی و آتش نشانی برای اقشار مختلف مردم شد که مورد استقبال مردم به خصوص نوجوانان قرار گرفت.
آتش پاد تراب پور در ادامه افزود: همچنین آتش نشانان در این غرفه ها نکات ایمنی ، چگونگی برخورد با حریق و پیشگیری از حریق را برای شهروندان توضیح دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اعلام کرد: سازمان آتش نشانی همه تلاش خود را برای داشتن شهری ایمن خواهد داشت و شهروندان عزیز در صورت مواجه با حوادث ضمن حفظ خونسردی با سامانه ۱۲۵ سازمان تماس گیرند.
لینک اصل محتوا در شهرداری اهواز

نظرات کاربران