دوشنبه، 30، اردیبهشت، 1398 | Monday، 20 May، 2019

برپایی مراسم یاد یاران به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن آمفی تئاتر شهردای قائمشهر

کد خبر: 93450
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 8:0
نمایش: 74

به گزارش روابط عمومی شهرداری قائم شهر در روز پنجشنبه ۵ شهریور ماه سال جاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور آیت الله معلمی نماینده خبرگان رهبری ، دکتر معین پور شهردار ، مهندس محمدی فرماندار، سرهنگ یعقوبی فرمانده سپاه ، مهندس عباس صالح زاده رئیس شورای اسلامی ، دکتر اسماعیلی نائب رییس شورا ، مهندس متانی رئیس کمسیون فرهنگی شورا و اعضای شورای اسلامی قائم شهر در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائم شهر برگزار شد.


در این مراسم آیت الله معلمی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این برنامه افزودند: یاد یاران برای ماست نه برای آنان ، برای ما که گرفتار فراموشکاری نشویم به تعبیر قرآن ( والذکر باالکتاب) یادتان باشد، فراموش نکنید خداوند به پیامبران تاکید فرمود که آن روزهای فداکاری و جانبازی و ایثار  نباید فراموش بشود که اگر فراموش شود انسان دنیازده می شود، دنیا زدگی یعنی غرق شدن .
یادمان باشد هرگز از راه ایثار ،جانبازی و شهدا خارج نشویم و فراموش نکنیم. هر ساله گرامیداشت ایام دفاع مقدس فرصتی است برای بازخوانی آنهمه از خودگذشتگی و ایثار.
دکتر معین پور شهردار قائمشهر نیز در این مراسم ضمن سلام و درود بر پیشگاه سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) افزود در ایام گرامیداشت دفاع مقدس یادی کنیم از آن روزهای از خودگذشتی و ایستادگی شهیدان سروقامت با غیرت و باصدای بلند می گوییم شهدا ما شرمنده ایم...

کشور عزیز ما ایران تحت پرچم رسول الله هشت سال در مقابل همه ی دنیا ایستاد و دفاع کرد ، تمام کشورهای دنیا با تجهیزات کامل در مقابل ایران ایستاد که با افتخار ما ایرانیان ایستادگی و پایداری نمودیم و شر دشمنان را به خودشان برگرداندیم.
درود و سلام میفرستیم بر روح پاک معمار کبیر انقلاب امام راحل ،شهیدان  و محضر مقام عظمای ولایت و ضمن  تجدید بیعت با غیرت حسینی تا پای جان حافظ این انقلاب می مانیم.

در پایان این مراسم از همکاران رزمنده و ایثارگر شاغل در شهرداری قائم شهر تجلیل بعمل آمد.

لینک اصل محتوا در شهرداری قائم شهر

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی