سه شنبه، 28، خرداد، 1398 | Tuesday، 18 June، 2019

با حکم رحمانی فضلی منصوب شد؛...

کد خبر: 93462
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 10:30
نمایش: 111

وزیر کشور در حکمی مهدی جمالی نژاد، شهردار سابق یزد را به سمت معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم وزیر کشور برای انتصاب مهدی جمالی نژاد آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب موثر و ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان معان عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور منصوب می نمایم.
وزیر کشور در این حکم؛ تلاش موثر و مضاعف در جهت تقویت مدیریت شهری و تحرک هرچه بیشتر شهرداری ها، سعی در مسیر رفع مشکلات شهرداری ها و ایجاد منابع مالی و درآمدهای پایدار و برقراری انضباط مالی و اداری در آنها، پیگیری برای توسعه و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرها و سامانه های حمل و نقل ریلی کلانشهرها را بعنوان اهم وظایف جمالی نژاد احصاء کرده است.
دکتر رحمانی فضلی در حکم معاون جدید عمرانی خود؛ توسعه و بهبود فضای سبز، کاهش آلودگی هوا، پیگیری و رسیدگی به امور مربوط به شوراهای اسلامی شهر و روستا و انجام حمایت های لازم از آنها، تقویت و توانمندسازی بیش از پیش دهیاری ها و پیگیری برای به سرانجام رسانیدن لوایح پیشنهادی حوزه عمران وزارت کشور را از دیگر وظایف و ماموریت های معاون جدید وزارت کشور بر شمرده است.
جمالی نژاد؛ فارغ التحصیل دکترای برنامه ریزی شهری از دانشگاه اصفهان و متولد ۱۳۴۸ است و تجربه خدمت در کسوت؛ شهردار یزد، شهردار اصفهان و معاون عمرانی استاندار اصفهان را در کارنامه خود دارد.

لینک اصل محتوا در شهرداری یزد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی