بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 22، آذر، 1397 | Thursday، 13 December، 2018

سیزدهمین نشست سازمان‌های سرمایه گذاری کلان‌شهرهای کشور

کد خبر: 93521
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 15:30
نمایش: 29

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان گفت: ۱۱ و ۱۲ مهرماه، اصفهان میزبان برگزاری سیزدهمین نشست سالیانه روسای سازمان های سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کلانشهرهای کشور در هتل سفیر اصفهان است.

شهرام رییسی اظهار داشت: این نشست با حضور روسای سازمان‌های سرمایه‌گذاری شهرداری‌های کلانشهر کشور برای نخستین بار به میزبانی شهرداری اصفهان برگزار می شود؛ همچنین مدیران دبیرخانه کلانشهرها در این رویداد حضور دارند و عمده محور این همایش بررسی ساختارهای حاکم بر اساسنامه سازمان‌های سرمایه‌گذاری کلانشهرهای کشور است .

وی تصریح کرد: محورهایی چون تبادل آرا، همفکری و هم افزایی در جهت پروژه‌های سرمایه گذاری کلانشهرها، استفاده از تجربیات مربوط به دستاورد سازمان ها، بررسی الزامات قرادادهای مشارکتی، مبحث تامین مالی شهرداری ها از طریق سرمایه گذاری و ... در این همایش مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اصفهان ادامه داد: بسیاری از سازمان‌های سرمایه گذاری و مشارکت‌های شهرداری‌ها سازمان‌هایی نوپا هستند که از سطح امور سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی به سازمان تبدیل شده‌اند، بنابراین نیاز است این همفکری‌ها بیشتر انجام شود.

رییسی تاکید کرد: در این همایش شیوه نامه‌ها و آیین نامه‌های لازم برای فعالیت سازمان‌ها مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد، زیرا در آیین نامه مالی شهرداری ها "مشارکت" تعریف چندان مشخصی ندارد ؛ در روز دوم این رویداد نیز از نمایندگان بخش خصوصی دعوت می شود تا مسائل مربوط به تامین مالی پروژه‌ها را مطرح و بررسی شود.

وی اظهار امیدواری کرد: از دستاوردهای برگزاری این همایش به عنوان یک دستاورد برای جلب سرمایه گذاری در شهرداری اصفهان استفاده کنیم.

لینک اصل محتوا در شهرداری اصفهان

نظرات کاربران