چهارشنبه، 29، خرداد، 1398 | Wednesday، 19 June، 2019

نماز جمعه ویلاشهر و جلسه پرسش و پاسخ مسئولان شهری

کد خبر: 93526
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 15:30
نمایش: 174

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد، جمعه ششم مهرماه ، ریاست و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر، قائم مقام شهردار و مدیران شهری و مدیران ادارات و دستگاه های مختلف نجف آباد پس از اقامه نماز جمعه ویلاشهر در جلسه پرسش و پاسخ مردمی حضور یافتند.


بین دو نماز نیز مهندس راعی معاون استاندار و فرماندار نجف آباد سخنرانی کرده و به تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در زیرمجموعه خود پرداخت.
مدیریت شهری نجف آباد که از پنج سال پیش تاکنون مجموعه جلسات ملاقات های مردمی خود را که بالغ بر ۲۲۰ جلسه شده است به صورت منظم و هفتگی در سطح مناطق پنج گانه شهرداری برگزار کرده، در نماز جمعه این هفته ویلاشهر محمد مغزی قائم مقام شهردار و تنی چند از مدیران ستادی شهرداری نجف آباد همگام با دیگر مسئولان شهرستان به سوالات و نقطه نظرات شهروندان پاسخ گفتند.


ایشان در مورد اقدامات مدیریت شهری در منطقه سه نظیرپارک آبشار،روشنایی و ایمن سازی کانال بلوارآزادگان،پیاده روسازی و جدول کاری و آسفالت معابر و ..مطالبی عنوان داشت و همراه با مدیران شهرداری پاسخگویی سوالات شهروندان بود.


حجت الاسلام محمدحسین قائمی سومین امام جمعه ویلاشهر است که در تاریخ دوم مردادماه ۱۳۹۵ بجای حجت الاسلام فاطمی معارفه گردیده اند.


لینک اصل محتوا در شهرداری نجف آباد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی