دوشنبه، 6، خرداد، 1398 | Monday، 27 May، 2019

۴۰ دستگاه اتوبوس شهرداری با استفاده از یارانه دولتی سیستم حمل ‌و‌نقل همگانی بازسازی شد

کد خبر: 93615
شنبه 7 مهر 1397 ساعت 23:30
نمایش: 119

[if gte mso ۹]>

۴۰ دستگاه اتوبوس شهرداری با استفاده از یارانه دولتی سیستم حمل ‌و‌نقل همگانی بازسازی شد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ساوه گفت: ۴۰ دستگاه اتوبوس سازمان اتوبوسرانی شهرداری ساوه با استفاده از یارانه دولتی سیستم حمل ‌و‌نقل همگانی بازسازی شد.

«رضا یزدی» در گفت و گو با نارستان بیان داشت: یک میلیون و ۵۹ هزار مسافر طی مهر ماه سالجاری توسط اتوبوس های این سازمان در سطح شهر و حومه جابجا شد.

وی با بیان این که سازمان اتوبوسرانی شهرداری ساوه دارای ۹۶ دستگاه اتوبوس است که در ۱۵ خط شهری و سه خط روستایی به شهروندان خدمات ارائه می کند، افزود: همچنین طی این مدت ۱۰ هزار و ۲۷۱ نمازگزار توسط ۲۸ دستگاه اتوبوس این سازمان بصورت هفتگی از مصلای نمازجمعه به نقاط مختلف شهر جابجا شدند.

وی کنترل روزانه ساعت و حرکت اتوبوس ها، توسط واحدهای گشت و بازرسی و کنترل خط، نظارت بر عملکرد عاملان فروش بلیت توسط گشت و بازرسی سازمان، ۲۴۷ مورد تعمیرات جزئی اتوبوس ها، چهار مورد بازسازی و ۱۶۷ مورد سرویسکاری را از دیگر اقدام های این سازمان در مهر ماه امسال عنوان کرد.

به گفته یزدی، نصب دستگاه کش لس در سطح شهر جهت شارژ الکترونیکی کارت شهروندی، نصب دستگاه صندوق صدقه هوشمند برای ارائه خدمات به کارت شهروندی، راه ندازی کیوسک سوم جهت شارژ کارت در میدان امام (ره)، بازسازی ۴۰ دستگاه اتوبوس با استفاده از یارانه مرداد و مهر ۹۴ و نصب ۱۵ سایبان ایستگاه اتوبوس در سطح شهر بخشی از اقدامات انجام شده طی این مدت بوده است.

پاکسازی ایستگاه های اتوبوس در مبداء و بین راه توسط خودروی گشت با همکاری راهنمایی و رانندگی و نظارت بر عملکرد و خدمات رسانی بخش خصوصی توسط امور بازرسی سازمان از دیگر فعالیت های انجام شده در این مدت بوده است.

وی با اشاره به این که اتوبوس ها متعلق به عموم مردم است، از شهروندان خواست در حفظ و نگهداری از آنها توجه کنند.

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA

لینک اصل محتوا در شهرداری ساوه

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی