یکشنبه، 5، خرداد، 1398 | Sunday، 26 May، 2019

امحاء و رنگ آمیزی ۱۷۶۵ متر مربع دیوار نوشته در طرح بوی ماه مهر در محدوده منطقه ۷

کد خبر: 93727
یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 17:0
نمایش: 58

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: تلاش داریم با انجام ماموریت های محوله و ارائه خدمات بهینه گام های کوچکی در جهت توسعه شهری زیبا و آباد برداریم .

شهردار منطقه تصریح کرد: ارایه فعالیت های خدماتی ارتباط مستقیمی با شهروندان منطقه داشته و هرگونه  کوتاهی در انجام وظایف محوله بر نارضایتی آنان اثر خواهد داشت .

وی اظهار داشت: چشم انداز خدمات شهری رسیدن به سطح مناسبی از استانداردهای خدمات شهری در ابعاد وکیفی و کمی بوده که در این راستا با تحقق تمامی طرح های عملیاتی و اجرائی که در نظر گرفته ایم، به یاری خداوند متعال خواهیم توانست گام های مهمی در این راستا برداریم .

گفتنی است  در راستای اجرای طرح بوی ماه مهر ۱۷۶۵ متر مربع امحاء و رنگ آمیزی دیوار نوشته ، ۱۳۰ سرویس جمع آوری نخاله ، ۲۶۰ مورد رفع خطر و حذف موانع فیزیکی ، ۷۴۷ لیتر سم پاشی در حین شستشوی معابر ، ۷۵ مورد ترمیم و بهسازی معابر ، ۲۸ تن لکه گیری آسفالت  توسط معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه صورت گرفته است.

لازم به ذکر است رفع کلیه موارد پرخطر از جمله دیوارهای سست قطعه زمین هایی که فعلا مورد ساخت و ساز قرار نگرفته ، شستشوی جداول ، بهبود وضعیت پل های عابرین پیاده و معابر،بهبود وضعیت پیاده رو ها ،  اصلاح و همسطح سازی دریچه ها، مرمت و اصلاح جداول از دیگر اقدامات صورت گرفته در این طرح به شمار می آید.

لینک اصل محتوا در شهرداری تبریز

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی