بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، 20، آذر، 1397 | Tuesday، 11 December، 2018

محل کسبی دل انگیز

کد خبر: 94232
سه شنبه 10 مهر 1397 ساعت 15:0
نمایش: 45

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد،اهمیت شهروندان به زیبایی فضای سبز خانه و محل در نجف آباد را می توان از ویژگی های بارز مردم این دیار دانست که در همین خصوص نیز آقای طالب یکی ازکسبه جوان و شهروندان خوش سلیقه و خوش ذوق شهر فضای داخل و خارج محل کسب خود در خیابان نمازی را با کاشت دهها نوع گل و گیاه تزئینی، تعبیه گلدان در داخل و خارج مغازه، بهسازی پیاده رو، نصب پایه های چراغ در ورودی ، تعبیه آکواریوم ، تعبیه تلویزیون و نمایش مراحل فرآورده های لبنی، رعایت نکات بهداشتی در ورود و خروج و .. به بهشتی کوچک در این منطقه تبدیل کرده است.


وقتی با مشتریان این محل همصحبت شدیم علاوه بر تعریف از حسن سلیقه ایشان و تشکر از ایجاد فضای متفاوت و دلپذیر، آن را شاخصی برای مردم و اطمینان از سلامت و کیفیت محصولات ایشان نیز ابراز می نمودند .
لازم به ذکر است که بسیاری از شهروندان نجف آبادی طی سالهای اخیر دست به انجام اقدامات متفاوت و خوبی در راستای زیباتر شدن محیط زندگی و محیط کار خود کرده اند که پایگاه خبری شهرداری نجف آباد در این خصوص با انجام مصاحبه و تهیه گزارش های تصویری دیگر شهروندان را هم در جریان این فعالیت ها قرار می دهد.


لینک اصل محتوا در شهرداری نجف آباد

نظرات کاربران