سه شنبه، 28، خرداد، 1398 | Tuesday، 18 June، 2019

محل کسبی دل انگیز

کد خبر: 94232
سه شنبه 10 مهر 1397 ساعت 15:0
نمایش: 80

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهرداری نجف آباد،اهمیت شهروندان به زیبایی فضای سبز خانه و محل در نجف آباد را می توان از ویژگی های بارز مردم این دیار دانست که در همین خصوص نیز آقای طالب یکی ازکسبه جوان و شهروندان خوش سلیقه و خوش ذوق شهر فضای داخل و خارج محل کسب خود در خیابان نمازی را با کاشت دهها نوع گل و گیاه تزئینی، تعبیه گلدان در داخل و خارج مغازه، بهسازی پیاده رو، نصب پایه های چراغ در ورودی ، تعبیه آکواریوم ، تعبیه تلویزیون و نمایش مراحل فرآورده های لبنی، رعایت نکات بهداشتی در ورود و خروج و .. به بهشتی کوچک در این منطقه تبدیل کرده است.


وقتی با مشتریان این محل همصحبت شدیم علاوه بر تعریف از حسن سلیقه ایشان و تشکر از ایجاد فضای متفاوت و دلپذیر، آن را شاخصی برای مردم و اطمینان از سلامت و کیفیت محصولات ایشان نیز ابراز می نمودند .
لازم به ذکر است که بسیاری از شهروندان نجف آبادی طی سالهای اخیر دست به انجام اقدامات متفاوت و خوبی در راستای زیباتر شدن محیط زندگی و محیط کار خود کرده اند که پایگاه خبری شهرداری نجف آباد در این خصوص با انجام مصاحبه و تهیه گزارش های تصویری دیگر شهروندان را هم در جریان این فعالیت ها قرار می دهد.


لینک اصل محتوا در شهرداری نجف آباد

نظرات کاربران

اخبار عمرانی استانها کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی