اجرای بیش از یک کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع

اجرای بیش از یک کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA مدیر امور آب و فاضلاب روستایی گالیکش از اجرای عملیات و تعویض شبکه و خطوط انتقال در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به حادثه سیل استان بیش از یک کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال در فروردین ماه امسال اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان حسن براتی با اعلام خبر فوق، افزود: اجرای این عملیات افزون بر ۸۰۰ میلیون ریال هزینه داشته است.

وی به رفع ۷۶ مورد شکستگی شبکه وخطوط انتقال اشاره کرد و گفت: در این مدت ۵۰ متر خط انتقال برق تعویض شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش ادامه داد: نصب دو دستگاه اینورتر برای چاه آب و نصب وتعویض ۱۰ مورد شیرآلات هم در فروردین ماه امسال انجام شده است.

وی به ارائه کیفیت آب شرب سالم و بهداشتی به مشترکین تاکید کرد و یادآور شد: ۲۳ مورد نمونه برداری میکروبی و۵۱۳۴ مورد آزمون کلرسنجی و توزیع ۱۲۱ کیلوگرم پرکلرین و ۲۷۰ کیلوگرم کلر مایع در ماه نخست سال جاری با هدف اطمینان از سلامت آب شرب انجام شده است.

براتی در خاتمه تعداد روستاهای تحت پوشش مدیریت آبفار این شهرستان را ۴۹ روستا اعلام کرد و گفت: ۱۰۶۵۳ مشترک با ۳۵۸۴۲ جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات