دوره آموزشی روانشناسی شخصیت برای گزینش گران دستگاه های استان خراسان ...

دوره آموزشی روانشناسی شخصیت برای گزینش گران دستگاه های استان خراسان ...

دوره آموزشی روانشناسی شخصیت برای گزینش گران دستگاه های استان خراسان رضوی

مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد گفت: هسته گزینش شهرداری مشهد به جدّ یکی از برترین هسته های گزینش موجود در سطح کشور در ابعاد متنوع است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی در حاشیه برگزاری دوره آموزشی روانشناسی شخصیت برای گزینش گران دستگاه های استان خراسان رضوی با عنوان مطلب بالا خاطرنشان کرد: در راستای عمل به سیاست های کلان هیأت عالی گزینش کشور و به جهت ارتقای سطح دانش گزینش گران و همچنین بهسازی مجموعه منابع انسانی گزینش های دستگاه های استان، دوره آموزشی "روانشناسی شخصیت" به میزبانی مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد برگزار گردید.
وی ادامه داد: اساسا آموزش یکی از ارکان اصلی گزینش ها است که بر تمامی فرآیند گزینش اثرگذار خواهد بود؛ اهمیت آموزش به کارگزاران گزینش از آن جایی مشهودتر می شود که افزایش تخصص گزینش گران و فراگیری ابعاد گوناگون علوم توسط آنان، تأثیر مستقیم بر فزونی کیفیت نیروی های سازمان به طور اعم و متعاقبا افزایش بهره وری در تشکیلات و سازمان به طور اخص را به همراه دارد، این امر منجر به ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه نیز می شود.
حسامی اظهار کرد: از آن جایی که در دنیای کنونی با افزایش سرعت مضاعف پیشرفت در عرصه های علمی مواجه هستیم، غفلت از آن موجب متضرر شدن سازمان در گام اول و سپس کاهش کیفیت ارائه خدمات به مردم و رضایتمندی از عملکرد دستگاه ها می شود.
در ادامه دکتر حسن زاده، مدرس هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری نیز در خصوص برگزاری دوره مذکور با بیان اینکه کیفیت برگزاری دوره آموزشی حاضر بسیار مطلوب است، تصریح کرد: با توجه به آموزش دوره هایی که در وزارتخانه های مختلف و دستگاه های گوناگون در سطح کشور تدریس کرده ام و با توجه به مشاهدات عینی خود به لحاظ مقایسه ای، هسته گزینش شهرداری مشهد به جدّ یکی از برترین هسته های گزینش موجود در سطح کشور، در ابعاد متنوع بوده که در علمی سازی و نوین سازی گزینش ها پیشگام است. این هسته ضمن اقدام در جهت هوشمندسازی فرآیند ها، بهره گیری از مقالات علمی در جهت افزایش کیفیت سیر پرونده ها بهره می برد.
وی اضافه کرد: اقداماتی نظیر جمع آوری راه اندازی فاز اول هوشمندسازی گزینش ها، ایجاد بانک جامع منابع بر بستر سامانه SDI، جمع آوری مقالات علمی - پژوهشی جهانی و تهیه کلیپ موشن گرافیک نیز در ارائه صحیح و شفاف تر خدمات گزینش بسیار اثرگذار است.
لازم به ذکر است؛ گزینش گران دستگاه های قوه قضائیه، استانداری، تأمین اجتماعی، آموزش و پرورش، علوم پزشکی، دانشگاه فردوسی، جهاد کشاورزی، کمیته امداد و ثبت احوال شرکت کردند. دوره مذکور سه شنبه 98/09/26 در محل تالار الماس بوستان کوهسنگی برگزار گردید.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات