ترویج مقوله ورزش درمدیریت شهری به فراموشی سپرده نشود


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، فریده بزنی بیرانوند با بیان این مطلب اظهار داشت: مدیریت شهری کرج  در کنار توجه به برنامه های فرهنگی به برنامه های ورزش همگانی و نشاط اجتماعی  نیز اهمیت دهد و به شکل جدی به مقوله سلامتی جسم و روح شهروندان توجه کند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن تقدیر از اقدامات سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج افزود: دوره پرتحرکی را در این سازمان داشتیم و ریل‌گذاری خوبی با تلاش دیگر مسئولان در قسمت فرهنگی انجام شده است در کنار آن باید فضای خوبی برای رشد ورزش ایجاد شود.

بزنی بیرانوند هزینه کرد برای ایجاد نشاط و سلامت شهروندان را سرمایه گذاری دانست و بیان کرد: در برهه ای از زمان قرار داریم که جوانان ما درمعرض خطر ابتلا آسیب های روحی و روانی هستند از این روباید با دقت برای مقابله با عوامل ایجاد کننده این آسیب ها در کنار فرهنگ در مقوله ورزش نیز برنامه ریزی کرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج ، اعتماد سازی را مهمترین رکن برقراری ارتباط با جوانان دانست و گفت: باید تلاش کنیم نسلی را برای ساختن فردا کشورمان تربیت کنیم که اخلاق گرایی را به عنوان یک ارزش باورداشته باشند.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر کرج

    منبع خبر

    شورای شهر کرج

    شورای شهر کرج یک شورای شهر در شهر کرج می باشد

      نظرات