روابط عمومی، نبض یک سازمان است/ در مواجه با تخریب  ...

روابط عمومی، نبض یک سازمان است/ در مواجه با تخریب ...

روابط عمومی، نبض یک سازمان است/ در مواجه با تخریب و تخطئه باید سعه صدر داشت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمیدرضا موحدی‌زاده، به مناسبت 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از روابط عمومی شورای شهر مشهد بازدید کرد.

موحدی‌زاده در حاشیه این بازدید از روابط عمومی، بعنوان نبض یک سازمان یاد کرد که از طریق آن میتوان به سلامت و پویایی کل مجموعه پی برد

وی با بیان اینکه فعالیت روابط عمومی دوسویه است، گفت: روابط عمومی از یکسو باید به ارائه گزارش خدمات و عملکرد مجموعه و سازمان خود بپردازد و از سوی دیگر گوش شنوایی برای افکار عمومی باشد و انتقادات و پیشنهادات آنها را به گوش بگیرد؛ حال این انتقادات میتواند سازنده باشد و یا نباشد.

نایب رئیس شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: روابط عمومی در مواجه با انتقادات و حتی تخطئه دیگران باید ظرفیت بالایی از خود نشان دهد؛ البته امیدواریم هیچکس قصد تخریب و تخطئه نداشته باشد ولی در مفاهیم دینی ما، تخطئه، هدیه الهی است

موحدی‌زاده افزود: عیب ما را مخالفان ما گوش‌زد می‌کنند چراکه موقعیت و جایگاهی از سمتمان ندارند؛ روابط عمومی مخالفین را باید با جواب های مستدل و منطقی نرم کرده و تابع خود کند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در روابط عمومی شورای شهر شاهد فعالیت تیمی باعلاقه، با انرژی و جوان هستیم، گفت: البته نتیجه موفقیت‌آمیز کار هم کاملا ملموس بوده و در دقت و سرعت و نوع گزارش‌ها و فعالیت‌ها نمود پیدا کرده است.

موحدی‌زاده افزود: هیچگاه نباید اقدامات را بزرگنمایی کرد چراکه نیازی نداریم و حجم کار به اندازه کافی بالاست؛ پس اغراق و بزرگنمایی در کار جایی ندارد و از سوی دیگر نباید کارها کوچک جلوه دهیم.

وی در پایان گفت: روابط عمومی همیشه باید توجه کند که به اعضای شورای شهر نگاهی مساوی داشته باشد و در تعامل با آنها یکسان عمل نماید.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات