انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان
مهدی منصوری به عنوان رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب شد.
ب ه گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید حراست راه وشهرسازی استان امروز صبح با حضور علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان، معاون مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی و تنی چند از سایر مسئولان برگزار شد.
در این جلسه قاری قرآن ضمن برشمردن اهمیت مسئولیت حراست، بر تشخیص صحیح و تمیز دادن مسائل و اولویت بندی اهداف تاکید کرد و گفت: نقش حراست نقش کلیدی است که بعنوان بازوی اجرایی و نظارتی مدیریت می باشد. و با توجه به اینکه در قلب تشکیلات سازمان واقع شده است وظایف خطیری را بر عهده دارد.
وی به اصل 44 قانون اساسی ( کوچک سازی و کاهش تصدی دولت) اشاره کرد و اذعان داشت: به منظور جلوگیری ریشه ای مباحث فساد انگیز در امور اداری بایستی ادارات از فضای پیچیده خارج شوند و نگاه سنتی حذف گردد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان، تعامل بین نیروهای این اداره را در راستای بهبود کارها دانست و با اشاره به تعامل خوب حراست با مجموعه اداره کل، بر همدلی و رفاقت بین همکاران بیش از پیش تاکید کرد.
وی به رئیس تازه منصوب شده توصیه کرد: مسائل و مشکلات بصورت ریشه ای و با هوشیاری کامل پیگیری و از جزئی نگریی پرهیز شود و با ایجاد آرامش، کنترل و نظارت دقیق فضایی مناسب برای سیاست گذاری های سازمان فراهم شود و بدین طریق سالم سازی اداری بصورت هدفمند و با سرعت انجام پذیرد.
قاری قرآن ابراز خرسندی کرد که این انتصاب از بدنه ی مجموعه اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان بوده است چرا که باآشنایی کامل از حوزه های کاری مختلف و پرسنل اداری، بخش مهمی از کار به جلو می رود.
گفتنی است در این مراسم با قرائت متن حکم از طرف محمد مهدی فاطمی پور رئیس مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی، مهدی منصوری به سمت رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان منصوب و از خدمات عبدالحسین پارسایی راد در طول دوران خدمت خود در این اداره تجلیل شد.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

    اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات