یکصد و پنجاه و سومین جلسه شورا به دلیل به حدنصاب نرسیدن لغو شد

یکصد و پنجاه و سومین جلسه شورا به دلیل به حدنصاب نرسیدن لغو شد

یکصد و پنجاه و سومین جلسه شورا به دلیل به حدنصاب نرسیدن لغو شد
.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و پنجاه و سومین جلسه عادی شورای شهر، اسماعیل حاجی پور ریاست شورای شهر رشت با تبریک فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا(س)، اظهار داشت: امروز روز عملیات افتخارآمیز مرصاد است و در این عملیات سپاهیان و ارتشیان اجازه ندادند کسانی که تا 35 کیلومتری کرمانشاه آمده بودند به هدف ناصواب خود که چشم به خاک پاک ما داشتند برسند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه مقرر بود تا شهردار رشت در جلسه امروز شورا در صحن علنی حاضر شود، اظهار داشت: پس از گذشت 40 دقیقه به دلیل به حد نصاب نرسیدن حاضرین، ختم جلسه اعلام می گردد.

حاجی پور با بیان اینکه چه چیزی مهم‌تر از رسیدگی به وضعیت شهردار رشت است؟! خاطرنشان کرد: قانون به ما اجازه داده است تا ظرف 10 روز از اعلام وصول استیضاح، وضعیت شهردار را مشخص کنیم هنوز 10 روز به پایان نرسیده است و جلسه آینده را در کوتاه ترین زمان ممکن برگزار خواهیم کرد و اعلام می‌کنم و به‌طور حتم به این موضوع مهم رسیدگی خواهد شد.

گفتنی است زمانی که رئیس شورا ختم جلسه را اعلام کرد اعضای حاضر در جلسه، اسماعیل حاجی پور، فرهام زاهد، محمد حسن علی پور، محمد حسن عاقل منش، احمد رمضانپور، حامد عبدالهی و بهراد ذاکری در جلسه حضور داشتند.


لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات