پیشرفت ۸۱ درصدی واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر/ افتتاح بیش از ۲۵۰ هزار واحد مسکن مهر

پیشرفت ۸۱ درصدی واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر/ افتتاح بیش از ۲۵۰ هزار واحد مسکن مهر

http://www.bananews.ir/مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن گفت: پیشرفت مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزالر نفر به ۸۱ درصد رسیده و از ۳۴۷ هزار واحد مسکن مهر در دست ساخت تنها ۶۷ هزار واحد باقی مانده که تا پایان سال ۹۴ به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irامید محمدی با بیان اینکه ۳۴۷ هزار مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر کشور در دست ساخت است گفت: بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر از این تعداد به متقاضیان تحویل داده شده و تنها ۶۷ هزار واحد باقی‌مانده است.

مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن افزود: ساخت بخش عمده‌ای از واحد‌ها به اتمام رسیده و تنها خدمات زیربنایی و روبنایی واحدها باقی‌مانده است.

محمدی یادآور شد: در صورت همکاری وزارت نیرو و وزارت نفت در تامین خدمات زیربنایی و روبنایی واحدها به زودی کلید این واحدها به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن اظهار داشت: تاکنون ساخت ۸۱ درضد از واحدهای مسکن مهر در کشور به اتمام رسیده و ۲۵۹ هزار و ۱۳۷ واحد افتتاح شده است و ۲۰ هزار واحد نیز ساخته شده و عملیات خدمات زیربنایی آنها باقی مانده است.

محمدی در ادامه افزود: ۲۰۹ هزار ۴۴۴ واحد نیز مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر دفترچه اقساط خود را از بانک مسکن دریافت کرده‌اند.

محمدی در ادامه افزود: بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر که شامل ۶۷ هزار واحد می‌شود در شهریور ماه سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد و تنها بخش کمی از واحدها تا پایان سال باقی می‌ماند.

مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن در خصوص صدور اسناد ملی واحدهای مسکن مهر گفت: فرآیند صدور سند مربوط به چند سازمان می‌شود و ما نیز نقش کمی در صدور اسناد داریم، در حال حاضر برای ۲۰ هزار واحد مسکن مهر سند ملکی صادر شده است و مابقی واحدها نیز در صورت ارائه درخواست می‌توانند اسناد خود را دریافت نمایند.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات