افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا شهریورماه

افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر پردیس تا شهریورماه

http://www.bananews.ir/در بازدید دیروز معاون عمرانی وزیر کشور و معاون عمرانی استانداری تهران به همراه چند تن از مقامات محلی از روند ساخت واحدهای مسکن مهر پردیس، مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از افتتاح ۵ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت در این شهر خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir محسن نریمان با اعلام پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی مسکن مهر پردیس، گفت: ۸۵هزار واحد مسکن مهر در پردیس درحال ساخت است که این واحدها بالای ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارند که در این میان پروژه کوزو با ۳۵هزار واحد مسکن مهر، پیشرفت فیزیکی ۷۵درصدی را داراست.

معاون وزیر راه و شهرسازی در این بازدید با اشاره به اهتمام ویژه وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های خدمات رسان برای تکمیل پروژه های مسکن مهر پردیس، افزود: مهم ترین کار ما در حال حاضر فراهم کردن خدمات زیربنایی و روبنایی برای شهر جدید پردیس است که این مهم با همکاری دولت و دستگاه های خدمات رسان محقق خواهد شد.

نریمان در ادامه اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که خدمات زیر بنایی و روبنایی واحدهای مسکن مهر پردیس از محل تهاتر و مدیریت دارایی ها تأمین شود تا این هزینه ها به دوش متقاضیان نیفتد.

براساس گزارش شرکت عمران شهرهای جدید، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این شرکت همچنین خاطر نشان کرد: مشکلات زیادی پیش رو داریم، اما پروژه مسکن مهر پردیس و دیگر شهرهای جدید هیچ گاه متوقف نشده و تمام تلاش خود را برای تکمیل پروژه ها به کار می بندیم تا هرچه زودتر متقاضیان در خانه های خود با تمامی امکانات شهروندی مستقر شوند.

گفتنی است در این بازدید یک روزه، معاون عمرانی وزیر کشور و معاون عمرانی استانداری تهران و مقامات محلی از فاز ۱۱، تونل ارتباطی راه های فاز ۵،۹ و۱۱ و همچنین کلانتری تازه تاسیس فاز ۱۱ بازدید کردند.

 

ایسنا

    نظرات