مزایای تبلیغات در بنانیوز:

بنانیوز، از قدیمی ترین پایگاههای خبری در حوزه صنعت ساختمان می باشد که از سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده و با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال فعالیت است. در این مجموعه روزانه به صورت متوسط بیش از 100 خبر در زمینه عمران، معماری و شهرسازی و محورهای ویژه ای مانند مدیریت بحران و محیط زیست منتشر می شود. شما می توانید از طریق درج رپورتاژ آگهی و یا بنر در این پایگاه علاوه بر حمایت از بنانیوز، به معرفی هر چه بیشتر محصولات خود بپردازید.

تنوع تبلیغات در بنانیوز:
ما به دو صورت درج بنر و یا انتشار رپرتاژ آگهی می توانیم به معرفی هر چه بیشتر محصولات و خدمات شما به جامعه صنعت ساختمان کشور بپردازیم.

رپرتاژ آگهی:

    هزینه هر رپورتاژ آگهی در پایگاه بنانیوز 300،000 تومان می باشد.

درج بنر:

  1. بنر بزرگ (با ابعاد 728در90) که در بالای صفحات سایت نمایش داده می شود، به صورت ماهانه به مبلغ 400 هزار تومان عرضه می شود
  2. بنرهای قائم (با ابعاد 120 در 240) که در ستون سمت چپ پایگاه نمایش داده می شوند. این بنرها به صورت ماهانه به مبلغ 200 هزار تومان قابل تهیه هستند.

در صورت تمایل به درج تبلیغات در پایگاه بنانیوز از طریق فرم تماس با ما یا آدرس ایمیل BanaNews.ir@gmail.com به ما اطلاع دهید تا همکاران ما برای ارائه توضیحات بیشتر با شما تماس بگیرند.