بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رییس شورای شهر کویت: تهران جزء زیباترین شهرهای اسلامی است

کد خبر: 22367
چهارشنبه 7 دی 1390 ساعت 10:59
نمایش: 11

www.BanaNews.irرییس شورای شهر کویت نتایج سفر اخیر خود به تهران و بازدید از طرح های توسعه ای و عمرانی ایران را ثمربخش خواند و از تهران به عنوان زیباترین شهر اسلامی یاد کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) 'احمد حمد الصبیح' اظهار داشت: مشارکت هیات کویتی در نشست تهران فرصت خوبی برای تقویت تبادل نظر میان کشورهای منطقه و ایجاد فضای بهتر در منطقه غرب آسیا و کشورهای خاورمیانه بود.

وی که اخیرا به دعوت محمد باقر قالیباف شهردار تهران در'نشست مشترک شورا و کمیته اجرایی سازمان شهرهای متحد و حکومت‌های محلی خاورمیانه و غرب آسیا'، شرکت کرده است، روز سه شنبه به خبرگزاری کویت گفت: در این نشست، برنامه کاری مربوط به گسترش همکاری های دو جانبه، تبادل تجربیات برای حل مشکلات عمرانی به ویژه حمل و نقل، محیط زیست و چگونگی کنترل حوادث و بحران ها بررسی شد.

به گفته وی در این نشست همچنین برخی مطالعات ارایه شده از سوی هیات های شرکت کننده راجع به ادارات محلی در کشورهای متبوع و چگونی اداره بحران ها از نظر اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی و مالی و نیز چگونگی استفاده از فناوری اطلاعات و سامانه اطلاعات جغرافیایی در اداره بحران ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی اظهارداشت: در نشست تهران روسای شورای شهر و نمایندگان بیش از ۳۰ کشور از جمله کشورهای عربی مانند لبنان، فلسطین، عراق، بحرین و کویت حضور داشتند.

رییس شورای شهر افزود: با شهردار تهران در باره تبادل دیدارها و تجربیاتی که برای کویت و تهران سودمند می باشد، بحث و گفت و گو کرده است.

وی همچنین خاطر نشان کرد که شهردای تهران در اجرای شماری از طرح های عمرانی به ویژه بزرگراه ها موفق عمل کرده، به گونه ای که تهران جزء زیباترین شهرهای اسلامی شده است.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها