بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

یک گروه ناشناس، مسوولیت ربودن مهندسان ایرانی را بر عهده گرفت

کد خبر: 22784
پنجشنبه 15 دی 1390 ساعت 6:48
نمایش: 11

http://www.bananews.ir/یک گروه ناشناس در بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری فرانسه در نیکوزیا قرار گرفت، مسوولیت ربودن مهندسان ایرانی در ماه دسامبر در سوریه را به عهده گرفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) خبرگزاری فرانسه با اعلام این خبر افزود: در این بیانیه که با نام «جنبش ضد گسترش شیعه در سوریه» امضا شده ادعا شده است: ما پنج ایرانی را به اسارت گرفته‌ایم تا اولین هشدار را به ایران و حزب‌الله علیه حمایت مستمر آن‌ها از رژیم سوریه در سرکوب شورش در این کشور و به ویژه در حمص، قلب تپنده این انقلاب بدهیم.

خبرگزاری فرانسه افزود: این بیانیه به ایران و حزب‌الله هشدار می‌دهد که سرنوشت عوامل آنها در سوریه مشابه «سرنوشت این پنج نفر خواهد بود اگر فورا به همه اشکال حمایتی از این رژیم در جنایت سرکوب انقلاب خاتمه ندهند.»

این گزارش حاکی است: این گروه می‌گوید که هفته گذشته شرایطش را برای آزادی این گروگان‌ها برای سفارت ایران در سوریه فرستاده است. بر اساس این گزارش، علاوه بر پنج مهندس ایرانی یادشده، دو ایرانی دیگر نیز در هفته‌های اخیر در سوریه به گروگان گرفته شده‌اند. مقامات وزارت خارجه کشورمان اعلام کرده‌اند که این هفت نفر در سلامت کامل به سر می‌برند و تلاش‌ها برای آزادی آنها ادامه دارد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها