بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واگذاری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در البرز طی روزهای آینده

کد خبر: 15009
شنبه 1 مرداد 1390 ساعت 7:8
نمایش: 19

www.BanaNews.irاستاندار البرز از واگذاری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در روزهای آینده خبر داد و گفت: چهار هزار واحد به طور کامل آماده واگذاری به متقاضیان ثبت شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عیسی فرهادی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: چهار هزار واحد به طور کامل آمادده واگذاری به متقاضیان ثبت نام شده است و درصورت تامین آورده های متقاضیان این تعداد تا ۱۰ هزار واحد افزایش می یابد که رقمی بی نظیر در کشور است.

وی همچنین تاکید کرد: ایجاد ۶۰ هزار شغل، ساخت شهرک های صنعتی جدید و تکمیل شهرک های صنعتی موجودتکمیل مترو کرج و هشتگرد از فعالیت هایی است که در سال جاری صورت می گیرد.

فرهادی با اشاره به عملیاتی شده دو باند رفت و برگشت، اتصال اتوبان همت به پل کلاک تا پایان سال نو را نیز نوید داد.

البرز، استان سبز کشور می شود

استاندار البرز در ادامه از پاکسازی این استان از معتادان و کارتن خواب ها تا دو ماه آینده خبر داد و اظهار کرد: در تلاش هستیم با همکاری بهزیستی و شهرداری و ارگانهای مربوط، معتادان و کارتن خواب ها را جمع آوری کرده و البرز را به عنوان استان سبز کشور معرفی کنیم.

دستگاهها به وظایف شان عمل کنند

فرهادی در بخشی دیگر با اشاره به فضای انتخاباتی استان و با تاکید جدی بر بی طرفی دستگاهها و رعایت قانون گفت: هر چه فضای استان آلوده تر شود مسئولین کمتر فرصت رسیدگی و خدمت گذاری به مردم را پیدا می کنند.

وی ادامه داد: با رعایت وجدان از سوی کاندیداها، دقت نظر اصحاب رسانه و هوشیاری مدیران این روزها را مدیریت کنیم.

فرهادی تاکید کرد: هر ماه برای بررسی امور به تمام ادارات استان خواهم رفت.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها