بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 4، مهر، 1397 | Wednesday، 26 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در طرح مسکن مهر/ متقاضیان به سازمانهای مسکن و شهرسازی استانها مراجعه کنند

کد خبر: 2045
پنجشنبه 9 دی 1389 ساعت 8:27
نمایش: 84

www.bananews.irوزیر مسکن و شهرسازی گفت : متقاضیان ثبت نام در طرح مسکن مهر می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به سازمانهای مسکن وشهرسازی در استانهای خود مراجعه نمایند

به گزارش بنانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن وشهرسازی ، مهندس نیکزاد ضمن بیان این مطلب ، اظهار داشت:در گام اول فرد متقاضی باید با در دست داشتن فتوکپی شناسنامه خود و همسرش و مدرکی که سابقه سکونت حداقل ۵ساله وی در شهر مورد نظر را تایید کند ، به سازمان مسکن و شهرسازی استان خود مراجعه نماید.

وی با اشاره به اینکه استشهاد محلی در تایید سابقه سکونت فرد متقاضی قابل قبول نیست ، افزود:به جز استشهاد محلی ، مدارکی مانند گواهی محل تحصیل فرزندان ، سرکوپن و فیش حقوقی مورد قبول سازمانهای مسکن و شهرسازی قرار می گیرد.

وزیر مسکن و شهرسازی ، اخذ تعهد غیر محضری از فرد متقاضی در سازمانهای مسکن وشهرسازی مبنی بر استفاده نکردن وی از تسهیلاتی مانند زمین و مسکن به عنوان گام بعدی ثبت نام یاد کرد و افزود:درصورتی که فرم (ج) متقاضی به معنی استفاده نکردن از تسهیلات و امکانات یاد شده تایید گردد ، به فرد مورد نظر اعلام می شود در بانک مسکن اقدام به افتتاح حساب نماید.

وی خاطر نشان کرد : متقاضیان پس از افتتاح حساب و سپرده گذاری ، می توانند از تکمیل وتحویل یکساله واحد مسکونی خود اطمینان داشته باشند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها