بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 1، مرداد، 1397 | Monday، 23 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آورده‌نقدی متقاضیان مسکن‌مهر دیر می‌رسد

کد خبر: 20786
شنبه 5 آذر 1390 ساعت 6:41
نمایش: 10

http://www.bananews.irدر حال حاضر سیستم بانکی تقریبا حدود ۹۰ درصد از تسهیلات مربوط به مسکن مهر را به پیمانکاران پرداخت کرده است، اما با وجودی که اکثر پروژه‌های مسکن مهر به مرحله نازک کاری رسیده‌اند، در مقابل، متقاضیان فقط حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد از سهم آورده خود را پرداخت کرده‌اند که این امر سبب می‌شود که پروژه‌ها دیرتر به مرحله افتتاح برسند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فرماندار اسلامشهر در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: پیش از این بسیاری از واحدها که به صورت غیرقانونی در حاشیه شهرها ساخته می‌شد سازمان‌ها به‌رغم میل خود مجبور به ارائه خدمات به آنها ‌شدند این درحالی است که با توجه به اینکه پروژه‌های مسکن‌مهر کاملا قانونی ساخته شده‌اند، قطعا خدمات‌رسانی به این پروژه‌ها نیز به زودی محقق خواهد شد.

غلامحسین آرام در ادامه تاکید کرد: مسکن مهر باعث شده است تا حاشیه‌نشینی در اطراف کلانشهرها و شهرهای بزرگ به ساخت شهرک‌های مدرن با رعایت ضوابط فنی تبدیل شود که این شهرک‌ها در دراز مدت قادر خواهند بود بر فرهنگ ساکنان خود تاثیر بسیار مثبتی به جای بگذارند.

وی همچنین با اشاره به پروژه مسکن‌مهر اسلامشهر یادآور شد: نزدیکی مسکن‌‌مهر اسلامشهر به مرکز شهر باعث شده تا مراحل تکمیل خدمات‌رسانی در قیاس با سایر پروژه‌ها از شتاب مطلوبی برخوردار باشد. این در شرایطی است که تمام تلاش ما این است که این واحدها را تا زمانی که خدمات زیربنایی آنها به طور کامل تکمیل نشده واگذار نکنیم که با این شرایط پیش‌‌بینی می‌شود واحدهای اسلامشهر ظرف دو ماه آینده تحویل متقاضیان شود.

 

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها