بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل ۷۰ هزار واحد مسکن مهر بنیاد

کد خبر: 20804
شنبه 5 آذر 1390 ساعت 7:59
نمایش: 8

http://www.bananews.ir/رئیس بنیاد مسکن بابیان اینکه ساخت بیش از ۷۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر به پایان رسیده است، گفت: سهمیه ساخت مسکن مهر امسال به ۲۸۰ هزار واحد می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا تابش در گفتگو با مهر در مورد پروژه های مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر اظهارداشت: ساخت ۲۴۰ هزار واحد مسکن مهر را از ابتدای امسال شروع کردیم که البته در ابتدا این سهمیه ۱۹۰ هزار واحد بود.

وی با بیان اینکه تاکنون ساخت بیش از ۷۰ هزار واحد به اتمام رسیده است، گفت: سعی داریم که تا پایان سال ۱۳۰ تا ۱۴۰ هزار واحد دیگر را هم به پایان برسانیم ضمن آنکه امسال این سهمیه به ۲۸۰ هزار واحد خواهد رسید.

رئیس بنیاد مسکن درباره تامین زیرساختهای این واحدها بیان کرد: تامین زیرساخت ها بر عهده وزارت نیرو است که در برخی از نقاط هنوز تامین نشده است البته به دلیل اینکه این واحدها در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر ساخته شده اند با مشکلات کمتری در حوزه زیر ساخت ها روبرو هستند.

تابش با اشاره به اینکه اغلب این واحدها به شیوه خودمالک ساخته شده اند، افزود: حدود ۱۳۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در بافت های فرسوده احداث شده اند که به همین جهت در این پروژه ها مشکل کمتری در رابطه با زیر ساخت ها داریم.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها