بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ثبت‌نام اولیه مسکن مهر اصفهان در دفاتر مشاوران املاک

کد خبر: 21856
دوشنبه 28 آذر 1390 ساعت 9:26
نمایش: 22

http://www.bananews.ir/رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان گفت: بعد از رفع ایرادات و ارائه راهکارهای لازم اتحادیه مشاوران املاک در اصفهان می‌توانند در زمینه پذیرش نخستین متقاضیان مسکن مهر اقدام کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رسول جهانگیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به نقش مشاوران املاک در زمینه مسکن مهر بیان داشت: شهر جدید پرند برای نخستین بار از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی تهران در زمینه واگذاری واحدهای مسکن مهر تفاهم نامه‌ای بین شرکت عمران پرند و اتحادیه صنف مشاوران املاک کشور به امضا رسانیده است.

وی ادامه داد: این طرح از یکم دی ‌ماه فقط در تهران اجرا می‌شود. اتحادیه مشاوران املاک متولی پذیرش متقاضیان واحدهای مسکن مهر هستند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار این رسانه مبنی بر اینکه در استان اصفهان نیز این کار عملیاتی می‌شود، اظهار داشت: با ثبت‌نام نخستین در دفاتر مشاوران املاک در زمینه شهرک پرند و بعد از اینکه تمام ایرادات و اشکالات این طرح برطرف شد و کم و کاستی‌های برطرف و راهکارهای جدیدی ارائه شد، اتحادیه مشاوران املاک در اصفهان و در بقیه نقاط نیز می‌توانند در زمینه پذیرش نخستین متقاضیان مسکن مهر اقدام کنند.

جهانگیری با اشاره به دلیل اجرای این طرح توسط مشاوران املاک تصریح کرد: این کار به دلیل راحتی مردم و دسترسی آسان در زمینه رسیدن به واحدهای مورد نیاز و علاقه خود انجام می‌شود.

وی افزود: مردم با مراجعه به دفاتر مشاوران املاک و پرداخت حق‌الزحمه، مشخصات و نحوه پذیرش و ثبت‌نام را انجام داده و نتیجه این نام نویسی‌ها به کارگروه‌هایی که مسئول هستند فرستاده می‌شود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان اضافه کرد: بعد از اینکه این متقاضیان پذیرش شدند، مراحل بعدی را انجام می‌دهند اما اگر موفق به پذیرش نشدند مبلغ پرداختی برای حق‌الزحمه به آنها عودت داده می‌شود.

وی گفت: متقاضیان باید در تمام دفاتر مشاوران املاک که دارای پروانه کسب برای ثبت‌نام نخستین مسکن مهر مراجعه کنند.

جهانگیری با اشاره به پرداخت هزینه‌‌های خرید مسکن مهر بیان داشت: قیمت‌های پرداخت شده همان قیمت‌های قبلی است و تغییری ایجاد نشده اما نسبت به مکان آن واحدها و شرکت‌های متولی قیمت‌ها پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: تسهیلات وام ۲۵ میلیون تومانی نیز برای تمام این واحدها پرداخت می‌شود.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها