بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 28، مرداد، 1397 | Sunday، 19 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد: مسکن مهر مناسب طبقات مختلف جامعه است

کد خبر: 21974
چهارشنبه 30 آذر 1390 ساعت 7:41
نمایش: 22

http://www.bananews.ir/علی نیکزاد گفت: مسکن مهر تنها برای اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه نیست بلکه دولت مسکن مهر را برای کسانی که از دولت تسهیلات، خانه و زمین نگرفته باشند، قرار داده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) وزیر راه و شهرسازی درباره برنامه‌های دولت برای خانه دار شدن گروه‌های مختلف جامعه اظهار کرد: ما این را قبول نداریم که مسکن مهر تنها برای اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه است بلکه با برنامه ریزی های صورت گرفته طبقات مختلف جامعه می‌توانند از این طرح بهره مند شوند.

وی افزود: مسکن مهر درحال حاضر ابعاد جدیدی پیدا کرده است. به طور مثال در مازندران ۱۸هزار و ۴۵۰ واحد که افتتاح شد، در بهترین نقاط شهری قرار دارد و هیچ یک از زمین‌ها هم متعلق به دولت نیست زیرا طرح خودمالک است. استاندار و مسئولان شهرسازی و استانی به افراد تراکم داده‌اند و خانه‌های بسیار خوب و مناسبی برای تمام گروه‌های جامعه ساخته شده است.

علی نیکزاد تصریح کرد: بنابراین طرح‌های خودمالک در بافت‌های فرسوده، همچنین خودمالک در شهرهای جدید و یک سری خانه‌های ۹۹ ساله و زمین‌هایی که متعلق به شرکت سرمایه‌گذاری مسکن بوده که هم عرصه و اعیان را واگذار می کنند برای تمام طبقات جامعه مناسب است.

وی در ادامه تاکید کرد: الان در هر نقطه از کشور هر کس زمینی داشته باشد، تا سقف ۲۵ میلیون تومان وام با بهره ۴، ۷ و ۹ درصد برای ساخت مسکن به او پرداخت می شود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه به کنترل قیمت مسکن از سوی دولت در یک سال و نیم اخیر اشاره کرد و گفت: دولت در بازگشت به گفتمان حضرت امام(ره) قیمت مسکن و زمین را در یک سال و نیم اخیر به خوبی کنترل کرده است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها