بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشاوران املاک پرند وظیفه معرفی متقاضیان مسکن مهر را دارند و نه ثبت‌نام

کد خبر: 22175
یکشنبه 4 دی 1390 ساعت 10:53
نمایش: 11

http://www.bananews.ir/وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: موافقتنامه میان شهر جدید پرند و اتحادیه مشاوران املاک استان تهران برای سهولت دسترسی متقاضیان واجد شرابط به اطلاعات مربوط به پروژه‌های مزبور منعقد شده است و مشاوران املاک پرند وظیفه معرفی متقاضیان مسکن مهر را دارند و نه ثبت‌نام.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط مسکن مهر از طریق ادارات کل مسکن و شهرسازی و ادارات پست استانها و ممنوعیت ثبت نام جدید توسط تعاونی‌های مسکن به اطلاع تمام هموطنان عزیز می‌رساند موافقتنامه میان شهر جدید پرند و اتحادیه مشاوران املاک استان تهران در حال حاضر تنها در خصوص معرفی-و نه ثبت نام- متقاضیان واجد شرایط به پروژه‌های شهر جدید پرند است که برای سهولت دسترسی متقاضیان واجد شرابط به اطلاعات مربوط به پروژه‌های مزبور منعقد شده است.

روز گذشته (شنبه) وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه‌ای از متقاضیان طرح مسکن مهر در استان‌های تهران و البرز خواست برای ثبت‌نام در این طرح تنها به اداره‌ها و شرکت‌های تابعه این وزارتخانه مراجعه نمایند.

این وزارتخانه در اطلاعیه‌ای از متقاضیان طرح مسکن مهر در استان‌های تهران و البرز که تاکنون در این طرح ثبت نام نکرده و بنا دارند در طرح یاد شده ثبت نام کنند درخواست کرد ثبت‌نام مسکن مهر صرفادر اداره‌های کل مسکن و شهرسازی ، شرکت‌های عمران شهرجدید پرند و هشتگرد و ادارت پست مربوط معتبر است.

بنابراین گزارش ثبت نام متقاضیان جدید با شیوه‌هایی به غیر از موارد ذکر شده که به آن‌ها اشاره شد از نظر وزارت راه و شهرسازی فاقد اعتباراست و این وزارتخانه هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص داد.

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها