بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 4، مهر، 1397 | Wednesday، 26 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر مسکن فردا به قم می‌رود

کد خبر: 2238
یکشنبه 12 دی 1389 ساعت 11:34
نمایش: 210

وزیر مسکن و شهرسازی برای بازدید از پروژه‌های مسکن مهر قم فردا به این شهر سفر می‌کند.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، علی نیکزاد فردا دوشنبه برای بازدید از پروژه‌های مسکن مهر استان قم به همراه برخی از مسئولان وزارت مسکن و شهرسازی به قم سفر می‌کند.

بر اساس این گزارش وزیر مسکن و شهرسازی ابتدا از پروژه‌های مسکن مهر پردیسان بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند ساخت و ساز آنها قرار می‌گیرد.

وی همچنین از برخی پروژه‌های عمرانی در شهرک پردیسان همچون تقاطع‌های غیرهمسطح بازدید کرده و راهکارهای لازم برای تسریع در ایجاد زیرساخت‌ها در پروژه‌های مسکن مهر را ارائه خواهد داد.

نیکزاد در ادامه سفر به استان قم پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵هزار نفر جمعیت را مورد توجه قرار داده و با سفر به شهر کهک، از پروژه ۴۳۶ واحدی مسکن مهر این شهر بازدید می‌کند.

حضور در جلسه شورای مسکن استان قم مهم‌ترین بخش سفر وزیر مسکن و شهرسازی به قم خواهد بود که در این جلسه با حضور حجت‌الاسلام موسی‌پور استاندار قم، تصمیمات مهمی در این بخش اتخاذ خواهد شد.

گفتنی است استان قم در ماه‌های اخیر رتبه نخست را در ساخت و ساز واحدهای مسکونی در بخش مسکن مهر کسب کرده است و مسئولان در راستای تحویل پروژه‌های مسکن مهر در شهریورماه سال آینده تلاش می‌کنند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها