بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تحویل تمام مسکن‌های‌ مهر پردیس تا شهریور ۹۱

کد خبر: 22471
شنبه 10 دی 1390 ساعت 9:35
نمایش: 20

http://www.bananews.ir/مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در حال ساخت در این شهر خبر داد و گفت: ۸ هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری و تمام مسکن های مهر تا شهریور سال ۹۱ تحویل داده می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین موسوی در گفت و گو با فارس افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از بین ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر، ۸ هزار واحد تا پایان سال جاری به صاحبان آنها واگذار خواهد شد و علاوه بر این میزان، ۳۰ هزار واحد مسکونی دیگر در برنامه پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد:از ۸ هزار واحد مسکونی که قرار است تا پایان سال ۹۰ واگذار شود، حدود شش هزار واحد مسکونی از خدمات آب، برق، گاز و تلفن برخوردار هستند و ۲ هزار واحد دیگر به دلیل شرایط خاص زمین با مشکلات روبرو شده‌اند که امیدواریم تا پایان سال حل شده و آماده واگذاری شوند.

به گفته وی، اگر براساس برنامه مشکلات موجود حل نشد، این تعداد از واحدها در سال ۹۱ واگذار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تاکید بر این مطلب که علاوه بر ۸ هزار واحد، ۴ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی باقی مانده در نیمه نخست سال ۹۱ واگذار می‌شود، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده پروژه مسکن مهر شهر جدید پردیس که شامل ۱۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی است تا پایان تابستان سال ۹۱ به طور کامل واگذار می‌شود.

موسوی در ادامه از استقبال مطلوب شهروندان از پروژه‌ مسکن مهر در شهر جدید پردیس خبر داد و افزود: به اندازه واحدهایی که در این شهر ساخته شده است متقاضی وجود دارد و علاوه بر آن هفت هزار نفر متقاضی دیگر درخواست داده‌اند که به دلیل نبود واحد مسکونی در انتظار هستند.

مدیرعامل شهر جدید پردیس تاکید کرد: تسهیلات خاصی برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده است که شامل تقسیط قیمت زمین واگذار شده به بخش خصوصی و موارد دیگر است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها