بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

هزار واحد مسکونی مهر در قزوین آماده واگذاری است

کد خبر: 22847
شنبه 17 دی 1390 ساعت 7:9
نمایش: 23

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی گفت: ۵۵ هزار واحد مسکونی مهر در استان قزوین تا پایان شهریور ماه سال ۹۱ آماده بهره‌برداری و واگذاری به متقاضیان می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در سفر یک روزه به استان قزوین در دیدار از طرح مسکن مهر شهرک مهرگان در شهر محمدیه قزوین اظهار کرد: از مجموع ۵۵ هزار واحد مسکن مهر در دست احداث، تعداد ۱۲ هزار واحد مسکونی در مناطق روستایی و ۴۳ هزار واحد مسکونی در مناطق شهری و بافت فرسوده استان قزوین ساخته می‌شود. نیکزاد تعداد واحدهای مسکن مهر آماده واگذاری در استان را بیش از یک هزار واحد اعلام کرد و افزود: امیدواریم در سفر هیات دولت یا معاون اول رییس‌جمهور این واحدها افتتاح شده و به متقاضیان فاقد مسکن واگذار شود. وزیر راه و شهرسازی از وضعیت ساخت شهرک مهرگان اظهار رضایت و تصریح کرد: شهرک مهرگان الگوی مناسب اجرای طرح مسکن مهر در استان است و تاسیسات زیربنایی پیش‌بینی شده برای آن از جمله سیستم دفع فاضلاب و احداث پل روگذر این شهرک روی آزاد راه قزوین- کرج از کارهای بزرگ انجام شده است.

نیکزاد با اشاره به هزینه شدن بیش از۶۵۰ میلیارد ریال اعتبار در اجرای کارهای زیربنایی شهرک مهرگان قزوین بیان کرد: برای تامین بخشی از کسری بودجه این طرح با فروش اوراق مشارکت روند اجرای طرح تسریع می‌شود.

به گفته نیکزاد با فروش بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت کسری بودجه ساخت مسکن در شهرک مهرگان قزوین تامین می‌شود و برای سال آیِنده نیز از اعتبارات دولتی که رقم قابل‌توجهی است استفاده خواهد شد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها