بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

متقاضیان مسکن مهر برای ثبت‌نام به ادارات پست مراجعه کنند

کد خبر: 22930
شنبه 17 دی 1390 ساعت 11:27
نمایش: 18

http://www.bananews.ir/مدیرکل مسکن و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان واجد شرایط در شهرهای کاشان، شهرضا، گلپایگان، قهدریجان و شاهین‌شهر که تاکنون موفق به ثبت‌نام در طرح مسکن مهر نشده‌اند به اداره پست مراجعه کنند.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان واجد شرایط در شهرهای کاشان، شهرضا، گلپایگان، قهدریجان و شاهین‌شهر که تاکنون موفق به ثبت‌نام در طرح مسکن مهر نشده‌اند به اداره پست مراجعه کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی استان اصفهان، محمود محمودزاده اظهار داشت: در راستای تحقق سیاست‌ها و اهداف دولت جمهوری اسلامی ایران برای تأمین مسکن اقشار و آحاد شهروندان فاقد مسکن، اداره کل مسکن و شهرسازی استان اصفهان به استناد مصوبات قانون ساماندهی، احداث واحدهای مسکن مهر را در شهرهای کاشان، شهرضا، گلپایگان، قهدریجان و شاهین‌شهر در دست اجرا دارد.

وی ضمن دعوت از تمام متقاضیان واجد شرایط برای ثبت‌نام در طرح عظیم مسکن مهر افزود: با عنایت به محدودیت واحدهای مزبور، متقاضیان با اغتنام فرصت در اسرع وقت با مراجعه به ادارات پست شهرهای مذکور نسبت به ثبت‌نام و تکمیل پرونده اقدام کنند.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان اصفهان تصریح کرد: افراد فاقد واحد مسکونی، متأهل یا زن سرپرست خانوار، دارای پنج سال سابقه سکونت در محل مورد تقاضا و کسانی که از تسهیلات دولتی شامل زمین و مسکن استفاده نکرده‌اند می‌توانند در طرح مسکن مهر ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: زنان خود سرپرست مشروط به داشتن ۳۵ سال سن و ارائه مستندات قانونی مبنی بر فوت یا طلاق همسر، نخبگان علمی با معرفی بنیاد ملی نخبگان کشور و معلولان جسمی- حرکتی حداقل ۲۰ ساله با معرفی بهزیستی کشور از شرط تأهل و سرپرست خانوار بودن معاف هستند.

محمودزاده اضافه کرد: متقاضیان واجد شرایط در شهرهای کاشان، شهرضا، گلپایگان، قهدریجان و شاهین‌شهر که تاکنون موفق به ثبت‌نام در طرح مسکن مهر نشده‌اند با مراجعه به ادارات پست و تکمیل مدارک نسبت به ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری اقدام کنند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها