بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت بیش از ۶۰۰ واحد مسکن مهر برای مددجویان استان چهارمحال و بختیاری

کد خبر: 3435
دوشنبه 27 دی 1389 ساعت 10:35
نمایش: 51

www.bananews.irرئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری گفت : بیش از ۶۰۰ واحد مسکونی مهر برای مددجویان تحت حمایت سازمان بهزیستی در شهرهای بالای ۲۵ هزار نف راین استان در حال ساخت است.

به گزارش بنانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن و شهرسازی ، مهندس علی ابراهیمی با اشاره به اینکه ساخت مسکن برای افراد نیازمند، معلول و مددجوی تحت حمایت بهزیستی و کمیته امداد جزو اولویت ها محسوب می شود ، اظهار داشت: تعداد ۴۲۹ واحد مسکن مهر در شهر کرد، ۱۰۲ واحد در بروجن، ۵۶ واحد در فارسان و ۱۶ واحد در فرخ شهر از سوی انبوه سازان و اتحادیه های تعاونی مسکن برای مددجویان در حال ساخت است.

وی با تاکید ویژه بر پیگیری مسئله مسکن معلولان و محرومان با جدیت دنبال می شود ، تصریح کرد: طی سفرهای سالجاری وزیر مسکن و شهرسازی به استان ، مبلغ ۳ میلیارد و ۴۵ میلیون ریال جهت کمک به هزینه آماده سازی و خدمات زیربنایی متقاضیان تحت پوشش سازمان بهزیستی از محل یارانه ها تخصیص یافت.

رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اجرای پروژه های مسکن مهر با جدیت و نظارت دقیق و با پیشرفت فیزیکی مناسب ادامه دارد ، افزود: در حال حاضر بیش از ۹۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفراستان در حال ساخت است که طی دهه مبارک فجر تعدادی از واحدهای مسکن مهر به متقاضیان واگذار می شوند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها