بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنجشنبه، 25، مرداد، 1397 | Thursday، 16 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کلنگ مجتمع مسکونی فرهنگیان کلاردشت به زمین زده شد

کد خبر: 3726
شنبه 2 بهمن 1389 ساعت 9:41
نمایش: 28

کلنگ مجتمع مسکونی فرهنگیان در قالب مسکن مهر ۵۶۰ واحدی با حضور استاندار مازندران به زمین زده شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس

، عضو هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان کلاردشت شامگاه جمعه در این مراسم گفت: شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان کلاردشت در سال ۷۶ افتتاح شد و بعد از تلاش ۱۳ ساله، زمین قبلی با مساعدت شهرداری و شورای شهر با زمین فعلی معاوضه و امروز شاهد کلنگ‌زنی این مراسم هستیم.

علیمردان محمدزاده در ادامه اظهار داشت: برای خانه دار شدن ۵۶۰ نفر از فرهنگیان با تلاش نماینده مردم چالوس در مجلس دو نشست با وزیر مسکن و شهرسازی برگزار کردیم و توانستیم این مجموعه را در قالب مسکن مهر تعریف کنیم.

وی تصریح کرد: با مساعدت وزیر مسکن و شهرسازی برای هر کدام از فرهنگیان وام ۲۵ میلیونی با سود چهار درصد تعلق گرفت تا بتوانند به راحتی ساخت مسکن مهر را آغاز کنند.

محمدزاده بیان داشت: با کمک مدیرکل بنیاد مسکن استان مازندران، وزیر مسکن و شهرسازی و نماینده مجلس بدهی زمینی که مبلغ آن ۱۵۰ میلیون تومان بود نیز مساعدت شد و توانستیم پرداخت کنیم.

وی تاکید کرد: شهریور ماه سال جاری با پیمانکار قرارداد منعقد شده و قرار است به صورت ۱۵ ماهه این مجتمع مسکونی آماده بهره‌برداری شود.

محمدزاده اظهار داشت: این مجموعه در ۲۳ بلوک و هر کدام در شش طبقه و هر طبقه چهار واحد با رعایت اصول مهندسی روز ساخته می‌شود.

عضو هیئت مدیره تعاونی مسکن مهر فرهنگیان کلاردشت همچنین بیان داشت: برای پرداخت ۲۰ درصد قرارداد به پیمانکار نیز بانک ملی مساعدت کرد و به هر کدام از فرهنگیان وامی را پرداخت تا مبلغ پیش‌قرارداد به پیمانکار پرداخت شود که جا دارد از همکاری مسئولان بانک ملی استان و شعبه کلاردشت تشکر کنیم.

محمدزاده در پایان گفت: درخواست ما از استاندار و دیگر مسئولان این است که نسبت به آسفالت راه دسترسی این مجموعه و انتقال لوله گاز به این منطقه مساعدت کنند.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها