بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 1، مرداد، 1397 | Monday، 23 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۶ هزار مسکن مهر پرند در دهه فجر تحویل می‌شود

کد خبر: 39656
دوشنبه 9 بهمن 1391 ساعت 12:10
نمایش: 4

http://www.bananews.ir/شرکت عمران شهر جدید پرند اعلام کرد ۶۰۰۰ واحد مسکن مهر این شهر با تمامی امکانات آب، برق و گاز به همراه سه باب مسجد در اراضی مسکن مهر این شهر در دهه فجر امسال بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در یک دوره سه ساله ۹۵ هزار واحد مسکونی در قالب مسکن مهر در شهر پرند در دست ساخت قرار گرفت که در این راستا طی دو مرحله افتتاح بیش از ۱۱ هزار واحد مسکن مهر پرند با حضور رییس جمهور در خرداد ماه سال گذشته و امسال به بهره‌برداری رسید.

طبق اعلام این شرکت همزمان با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سومین مرحله از افتتاحیه‌های مسکن مهر شهر پرند، حدود ۶۰۰۰ واحد دیگر از مسکن مهر پرند با تسهیلات دولتی بالغ بر ۲۹۰ میلیارد و ۵۸۲ میلیون تومان اعتبار بهره‌برداری می‌شود که تمامی این واحدها از امکانات کامل آب و برق و گاز برخوردار هستند.

واحدهای آماده افتتاح در دهه فجر امسال در قالب‌ انبوه‌سازان، تعاونی‌ها و خودمالکی است که ۴۴۷۹ واحد از آن توسط انبوه‌سازان، ۸۳۵ واحد قابل افتتاح نیز توسط تعاونی‌ها و ۵۲۱ واحد از آن در قالب خود مالکی ساخته و افتتاح می‌شود.

بهره برداری از ۳ مسجد در اراضی مسکن مهر پرند

با توجه به بازدیدهای دوره‌ای وزیر راه و شهرسازی از شهر جدید پرند و با توجه به پیشرفت ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر، دستور اجرای تاسیسات روبنایی مانند مساجد و مدارس به شرکت عمران پرند صادر شد که براین اساس جانمایی و طراحی ۱۴ باب مسجد در اراضی مسکن مهر در منطقه‌های چهار و پنج توسعه با مشخصات حداکثر ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر زیربنای محل شامل شبستان خواهران و برادران، خانه عالم، پایگاه بسیج، وضوخانه، فضاهای جانبی گنبد و مناره در یک طبقه آغاز شد.

در این راستا و در گام اول عملیات ساخت و ساز سه باب مسجد پایان یافته که در دهه فجر امسال همزمان با افتتاح ۶۰۰۰ مسکن مهر این سه مسجد نیز به بهره برداری خواهد رسید.

هفت مسجد دیگر با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد همزمان با واگذاری انبوهی از واحدهای مسکن مهر در اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

نظرات کاربران

برچسب‌ها