بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۲۲ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است

کد خبر: 85690
پنجشنبه 9 آذر 1396 ساعت 10:51
نمایش: 27

 استاندار تهران گفت: حدود ٢٢ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است و باقیمانده آن به همراه تکمیل زیرساخت ها واگذار خواهد شد.

به گزارش بنانیوز، محمد حسین مقیمی در جلسات و ملاقات مردمی که در خلال پنجمین سفر شهرستانی خود به پردیس برگزار کرد، در خصوص طرح جامع فرهنگی پردیس اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی و اموزشی مانند مربوز آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری باید شرایط را برای توسعه فرهنگی در شهر پردیس فراهم کنند.

وی افزایش جمعیت پردیس را مورد اشاره قرار داده و افزود: این شهر و نیاز مبرم به ایجاد مراکز فرهنگی از جمله فرهنگسراها، کتابخانه ها و مساجد دارد که باید در برنامه های توسعه فرهنگی به آن پرداخته شود.

استاندار تهران سپس به ایجاد کمربند سبز در پردیس و بومهن اشاره کرد و گفت: این کمربند با همکاری اداره منابع طبیعی، آبفا و محیط زیست استان تهران احداث شود تا علاوه جلوگیری از توسعه بی رویه شهر موجب تعیین محدوده قانونی و حریم شهرهای بومهن و پردیس شود.

مقیمی همچنین در ملاقات مردمی ساخت بیمارستان، معابر، فروشگاه ها، مساجد و دیگر زیر ساخت های مسکن مهر پردیس باید در اولویت باشد، گفت: این موضوع در دولت در حال انجام است و پس از تکمیل زیرساخت ها خانه ها بهره برداری و واگذار می شوند.

استاندار تهران افزود:حدود ٢٢ درصد از مسکن مهر پردیس به طور کامل تکمیل شده است و باقیمانده آن به همراه تکمیل زیرساخت ها واگذار خواهد شد و در این زمینه تیم تخصصی مسئولان و کارشناسان هفتگی جلساتی برگزار می کنند و پیگیری ها از سوی فرماندار در حال انجام است.

ایسنا

نظرات کاربران

برچسب‌ها