بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 4، مهر، 1397 | Wednesday، 26 September، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شرط دولت برای گازرسانی به مسکن مهر

کد خبر: 85912
چهارشنبه 6 دی 1396 ساعت 12:18
نمایش: 73

شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر این‌که در گازررسانی به پروژه‌های مسکن مهر قصوری متوجه شرکت گاز نیست، اعلام کرد:‌ ادامه عملیات گازرسانی به مسکن مهر پردیس منوط به آزادسازی معابر است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ شرکت ملی گاز ایران با ارسال پاسخی به اظهارات چند هفته پیش مدیرعامل شرکت عمران پردیس واکنش نشان داد.

در پاسخ شرکت ملی گاز آمده است؛ «به اطلاع می‌رساند بخشی از عملیات گازرسانی به فازهای مسکن مهر پردیس انجام شده است و ادامه عملیات گازرسانی در فازهای ۹ و ۱۱ مسکن مهر پردیس منوط به تامین معبر و آزادسازی معابر به منظور اتصال خطوط فرعی به اصلی و یکپارچه نمودن لوله‌های گاز بوده و قصوری متوجه شرکت گاز استان تهران نمی‌باشد. بدیهی است پس از تامین و آزادسازی معابر توسط شرکت عمران پردیس ادامه گازرسانی به فازهای ۹ و ۱۱ مقدور خواهد بود. خاطرنشان می‌سازد این موضوع طی نامه‌ای در تاریخ ۹۶/۹/۲۲ به مدیرعامل محترم شرکت عمران پردیس نیز اعلام شده است.»

غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس ۱۴ آذرماه امسال در مراسم بهره‌برداری از ۳۰۰۶ واحد مسکن مهر این شهر، گفته بود: اگر انشعاب گاز فاز ۹ قدیم و جدید وصل بود می‌توانستیم واحدهایی از این فاز را نیز افتتاح کنیم. قول می‌دهم تا پایان سال بخشی از واحدهای مسکن مهر فاز ۹ قدیم و جدید را افتتاح کنیم هرچند شرکت گاز در پروژه‌های مسکن مهر پردیس کم کاری کرد.

 

تسنیم

نظرات کاربران

برچسب‌ها