بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سایت مسکن مهر کوزو ترکیه در پردیس تعطیل شد

کد خبر: 86349
دوشنبه 7 اسفند 1396 ساعت 16:58
نمایش: 61

شرکت ترکیه ای کوزو به دلیل آنچه اختلافات مالی با عمران پردیس عنوان شده تمام فعالیت های خود را در فاز ۱۱ مسکن مهر این شهر متوقف کرد‌.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ شرکت عمران پردیس در پاسخ به انتشار مطلب «سایت مسکن مهر کوزو ترکیه در پردیس تعطیل شد» اعلام کرد:

«پروژه کوزو در فاز ۱۱ پردیس با تعهد ساخت ۳۳۳۳۵ واحد توسط این شرکت ترکیه‌ای، مشتمل بر ۵۶۵ برج ۱۵ طبقه در منطقه صعب‌العبور دره آرا پردیس با پیشرفت فیزیکی ساختمانی حدود ۹۰ درصد در دست اجرا می‌باشد.

عملیات در تعهد کوزو شامل آماده‌سازی، محوطه‌سازی، زیرساخت (آب و فاضلاب و برق)، روبنایی (مسجد، مدرسه،کلانتری و تجاری) بوده و شرکت سازنده تاکنون بیش از ۴۵۰۰ واحد را در محله ایرانشهر و آرمان‌شهر و ۱۴۷۵ واحد در محدوده فاز ۴ جنوبی با رویکرد محله‌ محور، به متقاضیان محترم تحویل داده است.

سابقه این شرکت نشان می‌دهد که در صورت مساعد شدن آب و هوا (که الحمدالله نزولات جوی در اسفند ماه بسیار خوب و مناسب است) از شروع سال جدید، با تمام توان اقدام به تکمیل و تحویل واحدها خواهد کرد به نحوی که حداکثر تا پایان شهریور ماه سال آتی کل پروژه را تحویل خواهد نمود. آقای گوکچن کوزو، رییس محترم هیات مدیره کوزو، با حضور در محل پروژه بسیار امیدوار به تکمیل پروژه بوده و دغدغه متقاضیان محترم، در صدر مسائل و دغذغه‌ها ذهنی ایشان نیز است.»

شرکت عمران پردیس در این جوابیه اشاره ای به دلیل تعطیل کردن پروژه فاز ۱۱ از سوی کوزو ترکیه و تکلیف اختلافات مالی دوطرف نکرده است.

 

تسنیم

نظرات کاربران

برچسب‌ها