بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، 30، تیر، 1397 | Saturday، 21 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اجرای ۵۰ درصد پروژه های عمرانی ساری

کد خبر: 20569
دوشنبه 30 1390 ساعت 8:45
نمایش: 8

http://www.bananews.irعضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: تنها ۵۰ درصد پروژه های عمرانی در سطح شهر ساری طی دوره سوم شورا عملیاتی شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید جمال باقری شامگاه یکشنبه در جلسه علنی شورای شهر ساری اظهار داشت: اجرای پروژه های عمران شهری در دوره سوم فعالیت شورا شتاب بیشتری گرفته است.

وی اظهار داشت: ترمیم معابر و حفاری توسط دستگاه حفار صورت گرفته و شهرداری هیچ نقشی در آن ندارد که تمام مردم آن را متوجه شهرداری می دانند و مورد هجوم قرار می گیرد.

باقری گفت: فرماندار در شهرمی تواند بین دستگاها هماهنگ کند تا قبل از آسفالت دستگاهای برق، آب وفاضلاب، مخابرات و گاز عملیات حفاری خود را انجام دهند.

وی اظهار داشت: زمینی در مرکز شهر در ابتدای خیابان خاقانی وجود دارد و بلاتکلیف و بدون حصار باقی مانده که شهرداری باید ورود کند تا تکلیف این زمین در وسط شهر مشخص شود.

باقری یادآورشد: شهرداری و سازمان عمران باید زمینه را برای مراسم سوگواری ماه محرم تدارک دیده و معابر و پیاده روهای شهر و ورودی خروجی مساجد را ترمیم و رفع کنند.

عضوشورای اسلامی شهر ساری گفت: بازار رضوی که کار عملیاتی در آن صورت گرفته باید برای کاهش ترافیک و رفاه شهروندان درجنوب شهر ساری به بهره برداری برسد.

شهر ساری مرکز مازندران بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها