بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 28، مرداد، 1397 | Sunday، 19 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دو ماه از موعد افتتاح پل هشتم اهواز گذشت...

کد خبر: 21615
چهارشنبه 23 آذر 1390 ساعت 10:13
نمایش: 12

http://www.bananews.ir/مجری طرح پل هشتم اهواز گفت: کارهای اجرایی پروژه تمام شده و در حال حاضر تنها در بحث روشنایی، رنگ‌آمیزی و علایم پل کار می‌کنیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نادر باغبان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پل هشتم اهواز احتمالا در دهه فجر یا هر مناسبت نزدیک دیگری به بهره‌برداری می‌رسد، زیرا آن بخش از مشکل پروژه که مزاحم کار ما بود، مرتفع شد، ولی برای این که همه خیابان در اختیار مسیر پل قرار گیرد، برنامه طولانی مدتی لازم است که در حوزه کار پروژه نیست.

وی افزود: برای عبور از پل تنها تخریب دو خانه در خیابان زند کافی است که این خانه تملک شده و در حال تخریب است و این تنها مشکل پروژه بود که در حال مرتفع شدن است. همچنین برای استفاده از پل به جهت سهولت در ترافیک و گذر از خیابان لازم است خیابان‌های منتهی به پل تملک و ساماندهی شوند که در انتهای غربی پل از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد.

باغبان‌پور با بیان اینکه هم‌اکنون عملیات آسفالت پل در حال انجام است، گفت:‌آسفالت پل تا دو روز آینده به اتمام می‌رسد و تنها خورده کاری پل باقی می‌ماند که نمی‌توان از این خورده کاری‌ها به سادگی گذشت، تاخیر در افتتاح پل به دلیل مشکلات فنی بود، زیرا خانه‌هایی که قرار بود تخریب شوند، به موقع تملک نشدند.

پیش از این مسئولان شهرداری اهواز از افتتاح این پروژه در نیمه آبان‌ماه خبر داده بودند و روزشمار افتتاح طرح نیز مدت‌ها است که خاموش شده است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها