بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، 24، مرداد، 1397 | Wednesday، 15 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کارگروه توسعه و عمران استان کرمانشاه به پیشنهاد رییس جمهوری تشکیل شد

کد خبر: 22013
چهارشنبه 30 آذر 1390 ساعت 8:50
نمایش: 31

http://www.bananews.ir/کارگروه توسعه و عمران استان کرمانشاه به پیشنهاد رییس جمهوری و به منظور اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در سفر مهرماه سال جاری معظم له به این استان تشکیل شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، به دنبال سفر رهبر معظم انقلاب به استان کرمانشاه و تشکیل جلسه هیات دولت در حضور ایشان، دولت با تشکیل کارگروه توسعه و عمران کرمانشاه موافقت کرده بود که با ابلاغ این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی، معاون اول رییس جمهوری، این مصوبه عملیاتی شد.

این تصمیم هیات وزیران بنا به پیشنهاد رییس جمهوری و با استناد به اصول ۱۲۷ و ۱۳۸ قانون اساسی و به منظور توسعه سرمایه گذاری، عمران و آبادانی و نظارت بر اجرای پروژه ها در استان کرمانشاه اتخاذ شد.

این کارگروه به ریاست معاون اول رییس جمهوری و با حضور وزیران امور اقتصادی و دارایی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، نیرو، جهاد کشاورزی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونان اجرایی و برنامه ریزی و نظارت راهبری رییس جمهوری و استاندار کرمانشاه تشکیل می شود.

بر این اساس، اختیار تصمیم گیری در خصوص امور اجرایی مربوط به موضوعات یاد شده، به اعضای کارگروه به عنوان نمایندگان ویژه رییس جمهوری و اختیار تصویب و اصلاح آیین نامه ها و مقررات مربوط به موضوعات یاد شده به وزیران عضو کارگروه تفویض می شود.

تصمیمات و مصوبات اکثریت اعضا یا وزیران عضو کارگروه (حسب مورد) در حکم تصمیمات رییس جمهوری و هیات وزیران بوده و با رعایت ماده ۱۹ آیین نامه داخلی هیات دولت قابل ابلاغ است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها