بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افتتاح ۴۵ هزار واحد مسکونی در تهران

کد خبر: 22283
سه شنبه 6 دی 1390 ساعت 9:36
نمایش: 15

http://www.bananews.ir/مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران از افتتاح قریب‌الوقوع ۴۵ هزار واحد مسکونی در استان تهران خبر داد و گفت: تمامی این واحدها دارای آب و برق بوده و شرکت گاز در حال نصب علمک گاز این واحدهای مسکونی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) تقی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس افزود: بزودی در تهران شاهد افتتاح ۴۵ هزار واحد مسکونی مهر، خودمالکی، بنگاه‌های زود بازده و بافت فرسوده خواهیم بود که اتفاقا تمامی این واحدهای مسکونی دارای آب، برق هستند و شرکت گاز نیز در حاصل نصب علمک برای این واحدهای مسکونی است.

* ثبت نام مسکن مهر به غیر از تهران بر عهده وزارت راه و شهرسازی

رضایی در پاسخ به این سئوال که آیا ثبت‌نام مسکن مهر توسط بنگاه‌های املاک متوقف شده است یا خیر گفت: اتحادیه املاک فقط در تهران آن هم برای شهر جدید پرند می‌تواند اقدام به ثبت نام مسکن مهر کند و در مابقی نقاط کشور این کار برعهده وزارت راه و نوسازی و اداره‌های زیر مجموعه این وزارتخانه است.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران ادامه داد: پیش فروش یا ثبت‌نام مسکن مهر توسط بنگاه‌های املاک که آن هم تنها مربوط به شهر جدید پرند است در اصل به نوعی برای تسهیل کار است و وزارت راه و شهرسازی در این روش حکم داور پس از امضای قرارداد را دارد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها