بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تاکید وزیر کشور برای تزریق بودجه ۱۷۵ میلیارد تومانی به قطار شهری کرج

کد خبر: 22447
شنبه 10 دی 1390 ساعت 7:59
نمایش: 26

http://www.bananews.irمدیر عامل سازمان قطار شهری کرج و حومه از تاکید وزیر کشور مبنی بر تزریق مبلغ ۱۷۵ میلیارد تومان بودجه در سال آینده به قطارشهری کرج خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی اصغر همتی با اشاره به بازدید محمد نجار، وزیر کشور از پروژه قطار شهری کرج افزود: طبق وعده وزیر کشور این میزان اعتبار از منابع مالی مربوط به بودجه سال ۱۳۹۱ است همچنین اعتباری به همین میزان نیز برای سال ۱۳۹۲ به منظور پیشبرد پروژه قطار شهری به این سازمان تخصیص می یابد.

وی با اشاره به حساسیت وزیر کشور مبنی بر بکارگیری همه توان و ظرفیت موجود در رفع مشکلات قطار شهری خاطرنشان کرد: تاکید وزیر کشور به معاون فنی و عمرانی وزارت کشور برای بهره برداری از پتانسیل های موجود حاکی از توجه مسئولان کشور به اجرای پروژه های ملی عمرانی است.

همتی تصریح کرد: به گفته وزیر کشور خط دو قطار شهری کرج از حمایت کامل و صد در صدی وزارت کشور برخوردار می شود.

وی همچنین عنوان کرد: در بازدید به عمل آمده از ایستگاه k واقع در بوستان جهان و ارائه گزارش و شرح وضعیت خط دو قطار شهری، وزیر کشور خواستار حمایت و پشتیبانی شرکت مادر تخصصی از پروژه های عمرانی سازمان قطار شهری کرج شد.

تخصیص ۱۵۰ میلیون دلار به صورت ارزی به سازمان قطار شهری کرج

مدیر عامل سازمان قطارشهری کرج و حومه از اختصاص ۱۵۰ میلیون دلار بصورت ارزی به سازمان قطارشهری خبر داد.

همتی در ادامه گفت: به گفته ارشاد منش، معاون عمرانی وزارت کشور، این میزان اعتبار ارزی از محل صندوق توسعه ملی در اختیار سازمان قطار شهری قرار می گیرد.

وی افزود: توسعه و پیشبرد فعالیت های عمرانی پروژه قطارشهری کرج از اهداف تخصیص بودجه ۱۵۰ میلون دلاری وزارت کشور است.

در بازدید محمد نجار وزیر کشور از پروژه قطار شهری کرج، ارشاد منش، معاون عمرانی وزارت کشور، عیسی فرهادی، استاندار استان البرز، محمود دادگو رییس شورای اسلامی شهر کرج، مدیر عامل جدید شرکت مادرتخصصی کشور و علی اصغر همتی مدیر عامل سازمان قطار شهری کرج وحومه حضور داشتند.

در این بازدید که از ایستگاه k واقع در بوستان جهان انجام شد، همتی گزارش کاملی از وضعیت کنونی خط دو قطار شهری به ویژه فاز یک ارائه داد.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها