بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، 26، مرداد، 1397 | Friday، 17 August، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اتمام عملیات ساختمان تشکل‌های کم‌توان در پارک آتالار و آنالار

کد خبر: 22924
یکشنبه 18 دی 1390 ساعت 5:21
نمایش: 33

http://www.bananews.ir/شهردار تبریز گفت: عملیات اجرایی ساختمان تشکل‌های کم‌توان در پارک "آتالار" و "آنالار" به اتمام رسیده و به زودی مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، علیرضا نوین اظهار کرد: این ساختمان برای نخستین بار در شهر تبریز در حال احداث بوده و در پارک آتالار و آنالار در زمینی به زیربنای ۲۵۰ مترمربع برای استفاده روشندلان و ناشنوایان عزیز و گرامی ساخته شده است.

وی تاکید کرد : این ساختمان دارای امکانات کاملی برای استفاده عزیزان تشکل‌های کم‌توان بوده و سعی شده تا ترتیبی اتخاذ شود که همشهریان کم‌توان به لحاظ اداری دارای محلی مناسب بوده و امور اداری خود را به نحو شایسته‌تری به انجام رسانند.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز با تمام توان برای ایجاد بسترهای مناسب برای رفع مشکلات معلولان و عزیزان کم‌توان اقدامات عمرانی، خدماتی و فرهنگی خود را به انجام می‌رساند و در خصوص پیاده‌روسازی، ایجاد پل عابر پیاده دارای آسانسور، مسیرهای تردد روان و بسیاری دیگر از امکانات رفاهی برای این قشر از هیچ امری فروگذار نمی‌شود.

نوین، همچنین تلاش برای نهادینه کردن این اعتقاد که معلولان هم جزیی از جامعه بوده و حق زندگی راحت دارند را وظیفه تک تک مردم و مسئولان دانست و ابراز امیدواری کرد با تداوم و تکمیل طرح‌ها و برنامه‌های در دست اجرای شهرداری تبریز در بخش مناسب‌سازی محیط برای معلولان، زمینه برای ایجاد امکانات و بسترهای تردد و زندگی راحت این قشر از جامعه فراهم شود.

وی، از توسعه طرح‌ها و برنامه‌های مناسب‌سازی محیط برای معلولان و نابینایان در میادین، تقاطع‌ها، معابر، پارک‌ها و پیاده‌روهای سطح شهر خبرداد.

شهردار تبریز همچنین با ذکر این مطلب که باید اندیشه و افکار خود را در رابطه با معلولان تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در شهرداری تبریز اقدامات خوبی در این زمینه انجام گرفته و وظیفه همه است که حقوق شهروندان معلول را رعایت کنیم.

عملیات اجرایی ساختمان تشکل‌های کم‌توان در پارک آتالار و آنالار در سال گذشته همزمان با روز معلولان آغاز شد و به زودی مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها