بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، 25، تیر، 1397 | Monday، 16 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۳۰۳ پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی افتتاح می‌شود

کد خبر: 24142
شنبه 15 بهمن 1390 ساعت 7:13
نمایش: 11

www.BanaNews.irدر ایام الله دهه مبارک فجر امسال ۳۰۳ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۵ میلیارد تومان در شهرکها و نواحی صنعتی سراسر کشور به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به مناسبت سی و سومین بهار انقلاب، ۲۹۶ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۱۰۶۳ میلیارد تومان در شهرکها و نواحی صنعتی کشور به بهره برداری می رسد که برای بیش از هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

تعداد۱۷ تصفیه خانه و فاضلاب با سرمایه گذاری ۲۵۹ هزار و ۹۱۴ میلیون ریال در استانهای آذربایجان غربی، اردبیل، تهران، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مازندران، مرکزی و همدان در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین ۱۴ شبکه آب و تجهیز چاه و منبع آب و پمپاژ با سرمایه گذاری ۹۳ هزار و ۳۸۳ میلیون ریال در استانهای اصفهان، ایلام، خراسان رضوی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان و یزد افتتاح خواهد شد.

در همین راستا یک هزار و ۳۰۰ کارگاه نیز در استانهای اردبیل، قم و گلستان به بهره برداری خواهد رسید.

مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت در دور اول ۹۷ و دور دوم ۸۵ درصد به اجرا در آمده ودر دور سوم نیز۴۷درصد آن محقق شده است ، در دور چهارم نیز تحقق مصوبات قبلی در حال پیگیری است.

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها