بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طرح تخریب و بازسازی مدارس استان اردبیل تمدید شد

کد خبر: 3723
شنبه 2 بهمن 1389 ساعت 9:37
نمایش: 10

www.BanaNews.irمدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل از تمدید طرح تخریب و بازسازی مدارس استان اردبیل به مدت سه سال در اردبیل خبر داد.

یاور وحدتی‌پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش گرمی با اشاره به اینکه این طرح با تلاش نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تمدید شده است اظهار داشت: سال گذشته آخرین سال اجرای طرح تخریب و بازسازی مدارس بود.

وی با اشاره به اینکه طبق تصمیم‌های گرفته شده در سال جاری هیچ طرح آموزشی جدیدی در استان اردبیل آغاز نمی‌شود، خاطرنشان کرد: در این راستا در تلاش هستیم تا پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل و تحویل دستگاه بهره‌بردار نمائیم و پس از آن اقدام به آغاز پروژه‌ای جدید کنیم.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل واگذاری تجهیزات به مدارس استان را یادآور شد و تصریح کرد: نسبت به تحویل ده‌ها دستگاه رایانه، فتوکپی، چاپگر و تجهیزات مورد نیاز آموزش و پرورش گرمی اقدام می‌شود.

وحدتی‌پور همچنین از احداث خانه معلم در گرمی و تکمیل مدارس نیمه‌تمام و تجهیز مجتمع‌های آموزشی این شهرستان خبر داد و گفت: اولویت اصلی ما رسیدگی به مدارس فاقد امکانات است و در این میان شهرستان‌های محروم در اولویت خواهند بود.

در ادامه این جلسه نماینده مردم گرمی در مجلس نیز فرهنگیان را به هوشیاری در برابر تهدیدات فکری و فرهنگی دشمنان فراخواند و گفت: امروز هر خانواده نماینده‌ای آگاه به نام دانش‌آموز در مدارس دارد و این بهترین فرصت برای معلمان است تا نسبت به بصیرت‌افزایی خانواده‌ها از این طریق اقدام شود.

ولی اسماعیلی افزود: در شرایطی که دشمنان برای انحراف عقیدتی نسل پنجم و ششم انقلاب برنامه‌ریزی کرده‌اند هوشیاری و ارتقای بصیرت دینی و اعتقادی نوجوانان و جوانان ضرورت دارد.

وی نقش فرهنگیان در این زمینه را مهم ارزیابی کرد و خواستار آگاهسازی دانش‌آموزان در مدارس برای مقابله با دسیسه‌های دشمنان شد.

نماینده مردم گرمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت فرهنگیان در شهرستان گرمی خاطرنشان کرد: اهتمام دولت برای جذب ۴۰ هزار نفر معلم حق‌التدریس که بیش از ۹۰۰ نفر آن در استان اردبیل و شهرستان‌های محروم همچون گرمی بود گامی در راستای تکریم معلمان بود.

اسماعیلی افزایش چشمگیر اعتبارات شهرستانی فصل آموزش و پرورش گرمی را یادآور شد و از وضعیت نامناسب خوابگاه‌های مدارس شبانه‌روزی این شهرستان انتقاد کرد.

وی بر لزوم تکمیل مدارس نیمه‌‌تمام و تجهیز مجتمع‌های آموزشی این شهرستان تاکید کرد.

 

 

 

نظرات کاربران

برچسب‌ها