بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، 31، تیر، 1397 | Sunday، 22 July، 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قطع برق در شهربازی تبریز حادثه آفرید

کد خبر: 42891
سه شنبه 27 فروردین 1392 ساعت 8:52
نمایش: 5

http://www.bananews.ir/ناظر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: قطع برق دلیل حادثه یکشنبه شب شهربازی پارک ائل‌گلی تبریز بوده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) قادر علی‌پور پرویزیان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: با قطع برق دستگاه سقوط آزاد، در هنگام استفاده از آن و بازگشت برق به شبکه‌های این دستگاه کفه‌های حامل استفاده کنندگان با سرعت زیاد به طرف پایین سقوط کردند.

وی با اشاره به اینکه این کفه‌ها با سطح سیمانی موجود در پایین دستگاه برخورد کردند، گفت: با توجه به سرعت برخورد، دو نفر از هموطنان که در کفه برخورد کننده بودند دچار مصدومیت شده و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند. به گفته پرویزیان مصدومان دو نفر مرد در سنین حدود ۲۶ و ۳۳ ساله بوده‌اند. براساس این گزارش، بر اثر سقوط یک خانواده سه نفره از چرخ و فلک شهربازی ائل‌گلی در یکم آبان ۱۳۹۱ نیز ۲ تن کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند. ساسان فرشی مدیر کل استاندارد آذربایجان‌شرقی سال گذشته اعلام کرده بود، تجهیزات مورد استفاده در پارک ائل گلی تبریز، در پانزدهم مرداد ۹۱ از شرکت استاندارد ایران، گواهی بازرسی اخذ کرده و دستگاه‌های مشغول به کار در پارک ائل گلی تبریز، استانداردهای لازم را اخذ کرده‌اند.

نظرات کاربران

برچسب‌ها